W naszym sklepie TanieSianie.pl przygotowaliśmy tanie szybkie automaty w specjalnej kategorii. Jest to nasza subiektywna lista konopi, które nie potrzebują wiele czasu, aby ucieszyć nas gotowymi do zbioru plonami, a dzięki zastosowaniu autofloweringu możliwa jest uprawa w różnych, nawet nietypowych miejscach. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą bogatą ofertą najlepszych nasion od sprawdzonych dostawców.

Automatyka

Wyjaśnijmy na wszelki wypadek, czym charakteryzują się konopie w wersji automatycznej. Powszechnie sądzi się, że początek autofloweringu miał miejsce w gatunku Ruderalis. Te niepozorne konopie odkryte przez rosyjskiego botanika na zimnej Syberii, aby przetrwać w tych niesprzyjających warunkach, wykształciły umiejętność automatycznego kwitnienia. W 2005 roku przeprowadzono wnikliwe badania genetyczne szczepu Ruderalis, z których wynikało, że roślina ta to tak naprawdę hybryda genów indica i sativa. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki wykorzystaniu genów konopi syberyjskiej wyhodowano nasiona automatyczne, które to dziś są tak popularne. Przedstawiamy Wam nasze najszybsze automaty, zebrane w klasycznej liście top 10. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Top 10 szybkich automatów

Na pierwszym miejscu listy szybkich nasion marihuany znalazła się odmiana +Speed Auto. To automat trzeciej generacji, krzyżówka Critical Mass z bardzo szybko kwitnącym Speed Devil #2 gotowa do zbiorów już po 7 tygodniach od kiełkowania. Jej charakterystyczną cechą są gęste pąki oblane żywicą o słodko-owocowym aromacie z nutami drożdży i sera. Roślina dorasta do 90 cm i dostarcza do 500g/m2 w uprawie indoor. Pora na wersję auto legendy, czyli Lowryder #2 Auto stworzona po to, aby ulepszyć oryginał, przy zachowaniu jego atutów. Otrzymaliśmy zwiększoną wydajność, wytrzymałość oraz intensywniejszy smak. Do klasyka dodano geny Santa Maria, co przełożyło się na zwiększoną produkcję żywicy oraz głębszy i egzotyczny smak. Taki mix indica i sativa pozwolił na stworzenie niewielkiej, szybko rosnącej rośliny o sporej mocy i zadziwiającym smaku. Ostatnią przedstawioną odmianą z naszej listy jest Auto Royal Dwarf, który jest mieszanką, w której wykorzystaliśmy nasze najszybsze automaty z wyjątkową żeńską odmianą, dzięki czemu uzyskaliśmy niską roślinę idealną do upraw w ograniczonych przestrzeniach. Szybko dorasta do maksymalnie 60 cm i dojrzewa do plonów już w 8-9 tygodni, przy czym zbiory są większe w porównaniu do innych odmian automatycznie kwitnących. Te konopie mogą produkować do 40 gram. z jednego okazu. Aromatyczne topy o relaksacyjnym działaniu i silnym zapachu. Zachęcamy Was do sprawdzenia całej listy, gdzie znajdziecie szybkie automaty indoor i outdoor.W POLSCE UPRAWA KONOPI JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY JEST DLA KRAJÓW, GDZIE PRAWO NIE ZABRANIA UPRAWY! W KRAJU GDZIE UPRAWA JEST NIE LEGALNA OPIS PRZEZNACZONY JEST DO CELÓW EDUKACYJNYCH! NIE PYTAJ NAS O UPRAWE, NIE UDZIELAMY TAKICH INFORMACJI. NASIONA KONOPI SPRZEDAJEMY W CELU KOLEKCJONERSKIM. KIEŁKOWANIE NASION JEST ZABRONIONE, SKLEP NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZŁE WYKORZYSTANIE NASION MARIHUANY.

+Speed Auto+Speed Auto
Cena:22,00 zł
zobacz więcej
Creamatic AutoCreamatic Auto
Cena:20,00 zł
zobacz więcej
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
Bestsellery
AK47 Auto
AK47 Auto
20,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
20,00 zł
White Widow Auto
White Widow Auto
20,00 zł
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto
20,00 zł
Devil's Kiss Auto
Devil's Kiss Auto
20,00 zł
LSD
LSD
20,00 zł
White Russian Auto
White Russian Auto
20,00 zł
AK47
AK47
20,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
20,00 zł
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
23,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl