Nasiona Euforia to znana linia odmianowa słynąca ze stabilności i autentycznego, euforycznego, długo utrzymującego się działania. W krajach, gdzie uprawa jest legalna, zapewnia stabilne zbiory. Wyróżnia się plennością. Ma względnie małe wymagania i nadaje się nawet dla osób początkujących. Odmiana marihuany Euforia jest często wykorzystywana w celach medycznych. Redukuje stres i poprawia nastrój. Jak ją można dokładniej scharakteryzować?

Marihuana Euforia – krótka charakterystyka linii odmianowej

Zdecydowana większość odmian Euforia to Sativy (przewaga genotypu). Rośliny mają luźny, ażurowy pokrój. Przestrzenie pomiędzy gałązkami pokrytymi wąskimi blaszkami liściowymi są duże. Sativa ma kształt „drzewka”. Topy również nie są ściśnięte. Przewaga Sativy to długo utrzymujące się działanie. Jednocześnie w odmianach wyselekcjonowano geny Indica, które odpowiadają m.in. za większą żywiczność topów i sąsiadujących z nimi przylistków. Marihuana Euforia posiada zwiększoną ilość trichomów.

Euforia Special (Bulk Seeds Bank) wyróżnia się genotypem, gdyż posiada 50% Sativa x 50% Indica. Holenderska odmiana została wyselekcjonowana w 2000 roku. To srebro w kolekcji nawet najbardziej wymagającego kolekcjonera. Odmiana Euforia Special zdobyła drugie miejsce w kategorii sativa na High Times Cannabis Cup 2000 oraz Best Nasiona Highlife Cup w 2002 roku.

Dużą przewagą Euforia jest względnie wysoka zawartość tetrahydrocannabinolu (THC), oscylującą w granicach 18%. U Marihuany Auto Euforia współczynnik może dochodzić do 20%. Poza kannabinolami zawiera inne istotne związki, m.in. terpeny. W rezultacie wykazuje wiele pozytywnych działań. Już samo kolekcjonowanie nasion wywołuje uczucie euforii. Konopie poprawiają percepcje, poszerzają horyzonty i zwiększają doznania. Są stosowane również w celach medycznych, gdyż redukują stres, niwelują lęki, poprawiają nastrój, są skuteczne w walce z depresją i bezsennością.

Nasiona marihuany Euforia – mało wymagające, wydajne, wybaczające błędy

Jako ciekawostkę naukową warto podać fakt, że odmiana Euforia ma niewielkie wymagania i łatwo dostosowuje się do różnych, zmiennych warunków. Konopie mają dużą tolerancję na czynniki stresotwórcze. Znoszą błędy „początkujących”. Auto Euforia (Dutch Passion) należy do odmian automatycznych, łatwo zakwitających, także przy mniej precyzyjnym naświetleniu. Przy stosunkowo niewielkich nakładach pracy dają dobry plon (w granicach 450-550g/m2). Są mało podatne na pleśń.

Istotne cechy kolekcjonerskie to termin zbioru (od września do końca października), czas kwitnienia (od pięciu do dwunastu tygodni) i wysokość. Za niskie odmiany uważa się te, które dorastają do 80cm, za średnie osiągające do 130cm, wysokie zaś przekraczają 130cm wysokości. W wielu przypadkach mała siła wzrostu jest korzystna, gdyż zwiększa dyskrecję. Zdarza się, że konopie budzą zainteresowanie (często niezdrowe) przypadkowych osób. Nietrudno odgadnąć, iż taki „efekt” nie jest kolekcjonerowi do niczego potrzebny.

Dlaczego wybrać nasiona Euforia? - czas na posumowanie

Odmiana Euforia jest wybierana głównie ze względu na euforyczne działanie, małe wymagania i dużą odporność na niekorzystne czynniki. Jest polecany osobom początkującym. Oczywiście dokładne scharakteryzowanie linii odmianowej niezależnie od liczby dostępnych odmian nie jest do końca możliwe (różni się wieloma cechami). Dlatego zaleca się przejrzeć szczegółowe opisy i na ich podstawie dokonać wyboru. Marihuana Euforia jest warta rozważenia i wprowadzenia do własnej kolekcji.

Korzystając z naszej strony można być pewnym szybkiej, bezpiecznej i dyskretnej dostawy. Nasiona Euforia są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach. Lata działania i nawiązanie dobrych relacji biznesowych z seedbankami sprawiły, że możemy zaoferować atrakcyjne ceny. To okazja, której nie można przegapić!

Nasiona marihuany Euforia to gratka dla kolekcjonerów. Właśnie takich celom powinny służyć – poszerzeniu kolekcji. Nie wolno ich wysiewać, gdyż uprawa jest w Polsce nielegalna. Przestrzegamy przed tym jak również przed jakimikolwiek innymi działaniami niezgodnymi z prawej. Niniejszy opis został sporządzony w celach naukowych i nie zachęca do uprawy.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl