Opcje filtrowania
ODMIANA MEDYCZNA
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Cena
  • od
    do

Nasiona marihuany PLON XXL

NASIONA MARIHUANY DUŻY PLON XXL

Kategoria w naszym sklepie skupiająca nasiona marihuany Plon XXL to coś, czego chce każdy kolekcjoner. Znajdziesz tutaj odmiany o mega plonie. Nie czekaj dłużej i sprawdź, co przygotowaliśmy na kartach tej wspaniałej kategorii. Pamiętaj, że nasze nasiona to gwarancja najwyższej jakości w przystępnej cenie, a na dodatek w wersji feminizowanej, czyli kolejny plus w atrakcyjnej cenie zarówno do upraw outdoor, jak i indoor. Zapraszamy!

Jedziemy po zioło…

Możemy spotkać na rynku konopie z trzema głównymi genami – Indica, Sativa oraz Ruderalis. Poszczególne krzyżówki mogą mieć dowolne połączenie podstawowych genów, co ma wpływ na czas ich rozwoju – i tak najkrótszym czasem może pochwalić się Ruderalis (najszybsze nawet w 60 dni), później jest Indica, około 7-9 tygodni kwitnienia, a na końcu plasuje się Sativa, 9-12 tygodni i dłużej, co jednak rekompensuje smakiem i aromatem. Wybierając hodowlę indoor, nie jesteśmy ograniczeni sezonowością, możemy uprawiać cały rok, wystarczy, że zapewnimy naszym roślinom odpowiednie warunki. W ograniczonych przestrzeniach świetnie sprawdzą się nasiona automaty plon xxl i półautomatyczne, ale nic nie stoi na przeszkodzie próbować sił z klasykiem. Średni czas uprawy pod dachem to około 90 dni, które możemy podzielić na dwie fazy – wzrostu i kwitnienia.

Wracamy z tofaną…

Nasiona marihuany Plon XXL to kategoria w naszym sklepie, w której znajdują się najlepsze okazy pod względem produkcji topów, i z pewnością nie będziecie zawiedzeni, wybierając jedną z nich. Doskonałym przykładem może być wielokrotnie nagradzana odmiana Amnesia Haze. To skomplikowana krzyżówka z genami Afgańsko-Hawajskimi, Azjatyckimi i Jamajskimi. Rezultatem takiego połączenia jest szczep, który zdobył pierwsze miejsce w 3 różnych konkursach konopi w Holandii, w tym High Times Cannabis Cup 2004. W warunkach zewnętrznych dorasta do około 2 m i dostarcza plonów nawet do 250 g z rośliny. Wyzwaniem może być krótki czas do końca kwitnienia (12 tygodni), ale w pełni rekompensuje to łatwa do utrzymania roślina z wysoką wydajnością i o unikalnym smaku. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji w każdej kategorii w sklepie, a z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Zachęcamy również do korzystania z naszych sklepów stacjonarnych.

TanieSianie plon xxl

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl