Nasiona marihuany 710 Genetics

Czy masz w sobie żyłkę odkrywcy a przy tym jesteś miłośnikiem konopi? Lubisz testować cenione odmiany i weryfikować skąd wzięła się ich popularność? A jednocześnie interesuje cię pewna nisza - odmiany rzadkie i mniej rozpowszechnione. W końcu nie od dziś wiadomo, że poznawanie nowego i kolekcjonowanie nasion sprawia radość. Jesteś we właściwym miejscu.

Z każdej z powyższych możliwości można skorzystać wybierając nasiona 710 Genetics. To chluba Wielkiej Brytanii – butikowy bank nasion z siedzibą w Birmingham. 710 Geneticspracują z różnorodnymi szczepami marihuany od ponad 20 lat. Tworzą krzyżówki, głównie z odmian amerykańskich, ale także europejskich. Szczycą się tym, że w ofercie posiadają nie tylko znane i powszechnie lubiane odmiany, lecz mają do zaproponowania również „towary” rzadkie.

Nasiona marihuany 710 Genetics – jak dobrze wybierać przy tak doborowym towarzystwie?

Dokładne właściwości i działanie konopi opiera się na zawartości poszczególnych związków aktywnie czynnych oraz proporcjach pomiędzy nimi. Najważniejsze dla klienta są tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). To naturalne kannabinoidy. Związki pozytywnie wpływają na samopoczucie, a także mają właściwości prozdrowotne. Na ich zawartość w dużej mierze wpływa pochodzenie – genotyp. Tutaj rozróżnia się typ sativa (pobudza, zwiększa poziom energii i zadowolenia) oraz indica (działanie relaksujące i „odkrywanie nowych horyzontów”). Oczywiście to duże uproszczenie, warto zapoznać się szerzej z mocnymi stronami obu typów. Proporcje u poszczególnych odmian różnią się w zależności od „rodziców”. W wyszukiwarce podzielono je na: głównie Sativa, głównie Indica oraz 50% Sativa + 50% Indica. Odmiany są także pogrupowane względem zawartości THC (10-14%, 15-18%, 19-20%).

Radosne kolekcjonerstwo – kryteria wyboru nasion

Konopie uprawia się w pomieszczeniu (indoor) bądź na zewnątrz (outdoor). Druga opcja umożliwia uzyskanie wyższych plonów, pierwsza pozwala na bardziej precyzyjną kontrolę warunków uprawy (światło, temperatura, itp.). Często sposób uprawy wymusza samo życie, np.: brak posiadania własnej działki. Wtedy trzeba zdecydować się na nasiona typu indoor. Wiele odmian jest uniwersalnych. Nasiona marihuany 710 Genetics w zdecydowanej przewadze należą do grupy indoor/outdoor. Kolejny bardzo ważny parametr to średnia wysokość plonów mierzona w gramach/m2 uprawy lub w g/na jedną roślinę. Dostępne w sklepie odmiany w trybie indoor pozwalają uzyskać plon średni (350-450g/m2), duży XL (450-550g/m2) lub bardzo duży XXL (550-750g/m2). Konopie dają plon wczesny (połowa września), średnio-wczesny (koniec września/początek października) lub późny (koniec października). Czas kwitnienia konopi jest zróżnicowany – to cecha odmianowa. Odmiany o krótkim terminie kwitną 5-7 tygodni, o najdłuższym nawet 10-12 tygodni. Nasiona pogrupowano również pod względem finalnych wysokości konopi (do 130cm/powyżej 130cm).

Nasiona 710 Genetics, które są najlepsze, najefektywniejsze, najskuteczniejsze

Nasiona marihuany 710 Genetics charakteryzują się dużą różnorodnością, dlatego warto zwracać uwagę na kluczowe parametry (kierując się powyższymi kryteriami wyszukiwania) a także ich opisy. Istnieją jednak odmiany, które wyróżniają się na tle innych. Odmiana Solace ma najwyższą zawartość THC, na poziomie 18-21% ma. Wydajność uprawy w outdoor i indoor jest zbliżona. Smak i aromat Solace jest niepowtarzalny. Bardzo wysokie plony daje Shellshock, ponad 500g/m2 w uprawie indoor. Kwitnie przez 9 tygodni. Daje późny plon, w drugiej połowie lub pod koniec października. Najwcześniej plonuje Andromina, od połowy września. Nadaje się do uprawy w trybie indoor lub outdoor. Nie lubi nadmiaru wilgoci, zwłaszcza w okresie kwitnienia. Kwitnie przez 7-8 tygodni. Jedną z najbardziej egzotycznych odmian jest Old White Widow, która powstała ze szczepów pochodzących z południowych Indii oraz z Brazylii. Wykształca bardzo dużą liczbę pąków pełnych żywicy. Smak i aromat kojarzą się z gorzką nutą świeżych kwiatów, kadzidła oraz drzewa sandałowego.

Nasiona 710 Genetics cechuje solidność, stabilność i niezawodność. Są polecane także osobom mniej doświadczonym lub zbierającym dopiero pierwsze „szlify”. Pozwalają na spróbowanie czegoś nowego, bardziej egzotycznego. Odmiany można kupić po trzy bądź pięć nasion zapakowanych w oryginalne opakowania.

Opisy związane z wymaganiami i uprawą konopi mają wyłącznie charakter informacyjny. Nasiona można zamawiać dla celów kolekcjonerskich. Nie namawiamy do uprawy roślin w Polsce, gdyż jest ona w naszym kraju nielegalna.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl