Nasiona marihuany Biogenetic

Biogenetic Seeds to nasiona konopi o zróżnicowanych parametrach. Każdy miłośnik znajdzie coś dla siebie. W ofercie dostępne są odmiany o dobrej i stabilnej genetyce, korzystające ze znanych szczepów. Geneza Biogenetic nie jest jasna, natomiast same produkty dają pełną gwarancję jakości i tym samym satysfakcji. Nasiona marihuany wyróżniają się pozytywnie kluczowymi cechami.

Biogenetic Seeds – na jakie kluczowe cechy zwracać uwagę przy wyborze nasion konopi?

Biogenetics ma bogatą ofertę nasion o różnorodnym pochodzeniu i cechach. W zdecydowanej większości przypadków poza ceną zwraca się uwagę na zawartość naturalnych kannabinoidów.

Najważniejszy jest tetrahydrokannabinol znany jako THC. Od niego zależy rzeczywista moc marihuany. Haj natomiast może być różny – silny lub lżejszy, wgniatający w fotel, relaksujący, pobudzający lub euforyczny. Większość odmian sprzedawanych pod „marką” Biogenetics ma THC na poziomie 19-20%, co jest wynikiem średnio wysokim. Biogenetics traktuje natomiast po macoszemu kannabidiol (CBD). Wyjątek od reguły stanowi Medical Crack Auto, u którego CBD oscyluje pomiędzy 3 a 5%.

Inne kluczowe parametry, które wpływają na jakość nasion to wysokość plonu, czas kwitnienia, feminizacja, autokwitnienie oraz przeznaczenie (indoor/outdoor). Czasem kolekcjonerzy mają swoje preferencje dotyczące genotypu, np. wolą odmiany z większym udziałem Sativa bądź Indica.

Biogenetic – które odmiany można uznać za NAJ- ?

Najmocniejsza odmiana konopi to Gorilla Cookies Auto. Zawiera aż 27% THC. Produkuje dużo żywicznych topów. Plon jest wysoki – 600g/m2. Ma równe proporcje Sativa i Indica. Powstała przez skrzyżowanie Gorilla Glue x Girl Scout Cookies.

Do mocnych konopi zapewniających szybki i jednocześnie wysoki plon zalicza się KC33 Fast i Outdoor OG Kush Fast. Pierwsza odmiana daje plon powyżej 600g, druga 500-600g/m2. To feminizowane półautomaty. Czas kwitnienia wynosi 45-50 dni.

Wśród automatów pozytywnie wyróżnia się Skunk Auto. Szczep jest ceniony za moc i specyficzny smak oraz aromat. Ponadto charakteryzuje się szybkim, energicznym wzrostem. Zawartość THC wynosi od 21 do 25%. Odmiana marihuany Skunk Auto ma kompaktowy wygląd. Tworzy mało liści, za to dużo topów.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl