Nasiona 5'S - Cannopia

Nasiona 5'S - Cannopia

Cena:98,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Berry Haze - Cannopia

Nasiona Berry Haze - Cannopia

Cena:98,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Black Kiss - Cannopia

Nasiona Black Kiss - Cannopia

Cena:98,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Blue Horse - Cannopia

Nasiona Blue Horse - Cannopia

Cena:98,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Cheesecake - Cannopia

Nasiona Cheesecake - Cannopia

Cena:98,00 zł
zobacz więcej
Nasiona FSE - Cannopia

Nasiona FSE - Cannopia

Cena:98,00 zł
zobacz więcej
Nasiona G8 - Cannopia

Nasiona G8 - Cannopia

Cena:98,00 zł
zobacz więcej

Gdy w odniesieniu do konopi padnie słowo „ekskluzywne”, znawcom tematu z dużą dozą prawdopodobieństwa może przyjść na myśl Cannopia. Nie ma w tym żadnej przesady. To bank nasion, który jako cel obrał tworzenie nowych, innowacyjnych odmian o subtelnym smaku. Nasiona Cannopia mają w sobie co prawda klasyczną nutę, ale należy rozpatrywać je raczej w kategoriach nowoczesnej genetyki i nowych linii krzyżówek. Konopie przed wprowadzeniem na globalny rynek przeszły szereg testów, które potwierdziły ich jakość, a także stabilność. To potęga genetyki i przemyślanej selekcji! Dodatkowym atutem seedbanku jest przyzwoita cena (jak na nasiona tej klasy).

Nasiona marihuany Cannopia – najważniejsze cechy kolekcjonerskie

Przed wyborem konkretnych odmian trzeba zastanowić się, co jest kluczowe dla kolekcjonera. Wiele cech to sprawy indywidualne – jedni lubią nasiona Connopia (i innych banków) o wysokiej zawartości substancji aktywnie czynnych, drudzy stawiają na plenność. W wielu przypadkach udaje się zawrzeć kilka najważniejszych cech w jednej odmianie. Pomocne w wyborze są opcje przeglądania dostępne na stronie. Dzięki temu można przegrupować odmiany o najbardziej pożądanych cenach. Ponadto warto czytać opisy odmian, aby odnaleźć bardziej szczegółowe i jednocześnie kompleksowe informacje. Co jest najważniejsze?

Duże znaczenie przy wyborze konkretnych odmian ma wspomniana wcześniej plenność. Odmiany posegregowano na stronie pod względem plonu uzyskiwanego w trybie indoor. Plon może być średni (350-450g/m2), duży XL (450-550g/m2) lub bardzo duży XXL (550-750g/m2). Odmiany o krótkim okresie wegetacyjnym plonują pod koniec września/na początku października, te o dłuższym potrzebują dodatkowych kilku tygodni. Najkrótszy czas kwitnienia wynosi 5-7, najdłuższy 8-10 tygodni. Nasiona Cannopia przeznaczone są do trybu indoor/outdoor.

Dobre geny – to, co lubimy najbardziej

Odmiany konopi różnią się pochodzeniem i genetyką. O ich „przewagach” decydują odmiany, z których powstały. Warto sprawdzać ten aspekt. Duży wpływ na wygląd ma genotyp. Nasiona marihuany Cannopia są dostępne w „wersji”: głównie Sativa, głównie Indica, 50% Sativa x 50% Indica. Sativa jest wysoka, ma luźny pokrój i wąskie liście. Indica jest niższa, bardziej zwarta i krępa. Wytwarza atrakcyjne, szerokie blaszki liściowe. Kombinacja genów wpływa na rozmiary konopi. Odmiany podzielono na niskie (do 80cm), średnie (do 130cm) i wysokie (powyżej 130cm wysokości). Ważnymi właściwościami konopi, wpływającymi na ich działanie, jest zawartość naturalnych kannabinoidów. Entuzjastów najbardziej interesują dwa z nich: tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). Nasiona Cannopia można filtrować w opcjach przeglądania pod względem zawartości pierwszego wymienionego związku. Dostępne „progi” stężenia to: poniżej 9%, 15-18% i 21-25%.

Nasiona Cannopia są dostępne w oryginalnych opakowaniach po trzy sztuki. Renomowany seedbank przechowuje je w kontrolowanych warunkach. Dlatego korzystając z jego oferty można być pewnym gwarancji jakości.

Najlepsze odmiany od Cannapia

Odmiany wyróżniające się plennością to Black Kiss, Blue Horse i FSE (Fastest Sativa Ever). Ostatnia wymieniona daje szybki plon, a przy tym jest polecana początkującym kolekcjonerom. Jej smak określa się jako drzewny i sosnowy, z mieszanką pikantnych i pieprznych niuansów. THC wynosi 18%. Najwyższą Black Kiss charakteryzuje się najwyższą zawartością tetrahydrocannabinolu – aż 24%. Odmiana pochodząca z krzyżówki amerykańskiego Mendocino i holenderskiej mieszańcowej (Widow x Haze) ma to „coś”. Pachnie, a także smakuje kawą, sosną, z ziemistymi, pieprznymi i słodkimi undernotes. Natomiast 5'S ma niską zawartość THC (5%) a wysoką CBD (11%). Jest wykorzystywana w celach medycznych. Jej genotyp to 80% Indica/20% Sativa.

Nasiona Cannopia to interesujące egzemplarze kolekcjonerskie, które warto zbierać dla przetrwania wartościowej puli genów. To specjalna linia konopi, która trafi w wyszukany gust nawet ekstrawaganckich kolekcjonerów. Takich, którzy mają subtelny smak i zwracają uwagę na detale.

Jednocześnie informujemy, że niniejszy opis ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zachęca do wysiewu nasion czy innych działań niezgodnych z prawem. Zastrzegamy, że uprawa marihuany jest w Polsce nielegalna.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl