Opcje filtrowania
ODMIANA MEDYCZNA
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Cena
  • od
    do

Nasiona marihuany THC od 21%

THC od 21%

Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń stworzyliśmy specjalną kategorię, w której zgromadziliśmy mocne odmiany marihuany dające dobrego kopa. Znajdziecie tu konopie posiadające THC na najwyższym poziomie, który dostarczy wam porządnych wrażeń, a czasem potrafi zwalić z nóg. Jeśli jesteś początkujący, podchodź do tego działu ostrożnie. Mówi się, że w życiu wszystkiego trzeba spróbować, więc zapraszamy entuzjastów i growerów szukających dobrej fazy. Sprawdzajcie, co dla Was mamy!

Najmocniejsze, dużo Mocy…

Tetrahydrokannabinol, czyli właśnie THC, jest jednym z wielu kannabinoidów występujących w konopiach. Czym są kannabinoidy? To związki chemiczne, które oddziałują z naszymi receptorami w mózgu oraz ciele, wywołując różnorakie efekty (np. zaburzenia czasu i przestrzeni, ale także lecznicze). Raphael Mechoulam jako pierwszy na świecie w roku 1964 wyizolował THC z haszyszu libańskiego, wpływając na rozwój wiedzy na temat kannabinoidów i ich receptorów w naszych organizmach oraz „endokannabinoidów”, związków bliźniaczych THC, które to nasze ciało wytwarza w celu homeostazy i zdrowia. Po co konopiom kannabinoidy? Jedna z najbardziej prawdopodobnych teorii zakłada, że metabolity wtórne działają jak układ odpornościowy danej rośliny, chroniąc ją przed chorobami i pasożytami. Duża zawartość THC oddziałuje na ludzki organizm, wywołując działanie psychoaktywne, a wszystko to przez system receptorów, w które jesteśmy wyposażeni.

Działanie THC

Wspomniany system receptorów, z którymi wiąże się tetrahydrokannabinol, pozwala nam czerpać korzyści z kontaktu z kannabinoidami zarówno w celach zdrowotnych, jak i dla przyjemności. Najmocniejsze nasiona marihuany dostarczają do naszego ciała duże ilości THC, które odbierane przez tak zwany układ endokannabinoidowy aktywują go i odczuwamy euforię, spowolnieniu ulegają nasze ruchy, zmienia się postrzeganie świata oraz koncentracja i koordynacja. Według National Institute on Drug Abuse THC stymuluje obszary w mózgu odpowiedzialne za produkcję dopaminy oraz koliduje z przetwarzaniem informacji w hipokampie, który jest odpowiedzialny za tworzenie wspomnień. Ale to nie jedyne ze skutków ubocznych zażywania THC, do tej listy możemy dodać na przykład halucynacje, urojenia i zmianę myślenia, które utrzymują się mniej więcej do dwóch godzin po spożyciu. Są też jasne strony kontaktu z THC. Dużo zależy od osoby i jej organizmu – u niektórych marihuana wywołuje uczucie lęku, inni mogą doznać poczucia spokoju i głębokiego relaksu. Różnice w odczuwaniu mogą być diametralnie różne. Dla jednych to strach i paranoje, dla innych najlepsze lekarstwo na te dolegliwości. Na szczęście do najczęstszych reakcji po spożyciu THC zalicza się właśnie te pozytywne: rozluźnienie, relaks, a nawet działanie przeciwbólowe. Duża zawartość THC to zwiększona produkcja dopaminy, a zwiększona produkcja dopaminy to dobre samopoczucie oraz szampański nastrój i niekontrolowany śmiech. Kolejnym bardzo częstym następstwem zażycia THC jest głód. Gastrofaza, jak nazywa się wzrost apetytu po ganji, może prowadzić do przejadania się i otyłości. Brak jednak badań i dowodów, aby tetrahydrokannabinol długotrwale negatywnie wpływał na nasz organizm.

Wykrywanie THC

Jest to ważna kwestia dla wielu osób zażywających THC. Jak długo utrzymuje się we krwi, a jak długo w moczu? Aby stwierdzić, czy ktoś spożywał marihuanę, wykonuje się badanie krwi, moczu lub śliny, z czym ta ostatnia jest najmniej miarodajna, gdyż test trzeba wykonać jak najszybciej po konsumpcji. Testy moczu dają większą swobodę i są wiarygodne przez kilka dni w przypadku okazjonalnego kontaktu lub około miesiąca przy stałym zażywaniu, a w przypadku próbek krwi od 2 dni nawet do dwóch tygodni. THC pozostawia po sobie ślad, który w odpowiedni sposób da się namierzyć, warto więc używać konopi z rozwagą i rozsądkiem.

TanieSianie dużo thc

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl