R-Kiem Seeds

Naszym głównym celem zawsze była ochrona genetyki poprzez hodowanie i opracowywanie nowych hybryd. Dzięki temu udało nam się maksymalnie wykorzystać esencję naszych oryginalnych odmian.

Kiem R Seeds – jakie nasiona konopi oferuje?

R-Kiem Seeds jest zrzeszeniem plantatorów i hodowców założonym w 1998 roku. Głównym celem jest zachowanie cudownej genetyki konopi oraz wprowadzanie odmian o wyróżniających się cechach przy jednoczesnym zachowaniu stabilności i wigoru. Nasiona marihuany Kiem the Seeds są zbierane ręcznie. Temperatura i wilgotność podlegają ścisłej kontroli, co gwarantuje dobrą zdolność kiełkowania. Uprawy R Seeds są prowadzone przy użyciu metod ekologicznych.

Seedbank oferuje odmiany o średniej zawartości tetrahydrokannabinolu (THC), który oscyluje w granicach 15-18%. To zapewnia dobry haj, ale bez odbywania szalonych podróży kosmicznych. Dlatego z nasion marihuany Kiem R Seeds z powodzeniem mogą korzystać osoby początkujące „w temacie”. Producent wprowadził na rynek Haribo, Icer, Muse, Negra 44 i Portela.

Ostatnia z wymienionych odmian – Portela - ma korzenie w krzyżu Sativa ICER samców i samic (jamajskim Lambsbread). Jej genotyp to głównie Sativa. Daje 450-500 g/m2 w trybie indoor i 600-800 g/m2 w outdoor. Kwitnie po 9 tygodniach od wykiełkowania. W smaku i aromacie wyczuwa się specyficzne cechy Haze oraz cytrusy.

Nasiona marihuany R-Kiem – cechy pożądane przez growera

Jedną z najważniejszych, pożądanych przez growera właściwości konopi jest plenność. Pod tym względem R-Kiem plasuje się w globalnym rankingu powyżej średniej. Większość odmian daje wysoki plan, w granicach 450-550g/m2 (mierzone dla trybu indoor). Do tej grupy zalicza się Icer, Muse, Negra 44, Portela oraz Sublimator. Większy potencjał plonotwórczy ma Haribo, z której udaje się uzyskać 600g/m2.

Konopie R-Kiem uchodzą za względnie łatwe w uprawie i mało kapryśnie. Nie sprawiają szczególnych problemów nawet osobom początkującym. Mają duże zdolności przystosowawcze i dobry wigor. Oczywiście nie można zapominać, że Cannabis to fascynujący rodzaj roślin, ale wymaga zapewnienia dobrych warunków i stałej opieki. Dotyczy to nie tylko podlewania i nawożenia, ale także stosowania sztucznego oświetlenia i wykonywania innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Nasiona marihuany R-Kiem mają mieszany genotyp: z przewagą Indica (Haribo, Muse), Sativa (Icer, Portela) lub o równych proporcjach (Negra 44, Sublimator).

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl