Opcje filtrowania
GENOTYP
  ZAWARTOŚĆ THC
  MIESIĄC ZBIORU OUT
   ODMIANA MEDYCZNA
    DLA POCZĄTKUJĄCYCH
     ZAWARTOŚĆ CBD
      Cena
      • od
       do

      Bebook Flavour to nasza krajowa odpowiedź na globalną branżę kolekcjonerską. Bank specjalizuje się w dostarczaniu nasion feminizowanych typu Autoflowering. Nasiona Bebook Flavour charakteryzują się dobrą jakością, pożądanymi cechami kolekcjonerskimi oraz przystosowaniem do polskich warunków klimatycznych. Ich zaletą jest także atrakcyjna cena – to niekwestionowany atut! Działalność Bebook Flavour (z odnotowanym udzielaniem się na forach branżowych) można z powodzeniem podsumować słowami: „z miłości do konopi”. Co oferuje polski seedbank? Które odmiany wybrać w pierwszej kolejności?

      Nasiona Bebook Flavour – nie ilość, lecz jakość

      W ofercie posiadamy nasiona marihuany Bebook Flavour, które nadają się zarówno do uprawy w trybie outdoor, jak i indoor. Konopie są pod tym względem tolerancyjne, mało wymagające i łatwo przystosowują się do zmiennych warunków. Przy wyborze często zwraca się uwagę na plon (średni, wysoki XL i bardzo wysoki XXL) wysokość oraz termin zbioru. Czas kwitnienia odmian oferowanych przez Bebook Flavour wynosi 7-9 tygodni lub 8-10 tygodni. Ważnych informacji dostarcza genotyp (głównie determinuje wygląd konopi). Warto zastanowić się czy bardziej zależy nam na cechach rodzaju Sativa lub Indica. Trzeba zagłębić się w temat i systematycznie dołączać do kolekcji kolejne odmiany. Zachęcamy do rozwijania swoich naukowych pasji!

      Skład konopi – bo warto znać właściwości swojej kolekcji

      Za główne właściwości konopi odpowiadają związki chemiczne z grupy kannabinoidów. Są metabolitami wtórnymi, tzn. nie biorą udziału w podstawowych procesach fizjologicznych, które mają wpływ na rozwój konopi. W roślinie jest ich kilkadziesiąt do nawet stu. Najważniejsze są jednak dwa: tetrahydrokannabinol (THC) oraz kannabidiol (CBD). To naturalne substancje, które oddziałują na organizm człowieka (receptory), a przy tym mają właściwości lecznicze. THC odpręża, relaksuje i pobudza apetyt. Po raz pierwszy został wyizolowany w 1964 roku przez izraelskiego chemika Raphaela Mechoulama. To pośrednio doprowadziło do odkrycia wielu innych kannabinoidów. CBD powoduje m.in. rozkurcz mięśni i działa przeciwbólowo. Poszczególne odmiany mają zróżnicowane właściwości, zależne właśnie od zawartości tych dwóch związków. Dlatego w celach czysto edukacyjnych warto to sprawdzić (szczególnie pierwszy wymieniony kannabinoid). Zawartość THC w nasionach Bebook Flavour często oscyluje w granicach 15-18%.

      Nasiona Bebook Flavour – krótka charakterystyka odmian

      Mocną stroną Bebook Flavour są nie tylko ciekawe, precyzyjnie wyselekcjonowane odmiany, ale także „życiowe” opisy. Przed podjęciem decyzji zakupowej zalecamy dokładnie zapoznać się z treścią dostarczoną przez polski seedbank.

      Na pewno na uwagę zasługuje Grapefruit x Guerilla Grape, która łączy w sobie cechy dwóch wspaniałych odmian. Jest wytrzymała, a przy tym zachwyca smakiem i aromatem. Osiąga średnią wysokość, kwitnie 7-8 tygodni a plon jest ponadprzeciętny. Zawartość THC wynosi od 15 do 18%. Dużą wytrzymałością charakteryzuje się również Durban Poison x Guerilla Grape. Ma szerokie liście, krępy i zwarty pokrój, i ogólnie indyjkową budowę. Flash Babyloon x WRx Bebooka to z kolei klasyczna odmiana automatyczna oparta na sprawdzonym szczepie starej generacji oraz konopi w pełni zakwitającej przy świetle 24/0. Ma szerokie właściwości lecznicze, a więc wzbogaci kolekcję nasion o podobnych cechach. Jedyną wadą są dość twarde skorupy nasienne.

      Kolekcję warto regularnie poszerzać o kolejne odmiany. Można podzielić ją na wiele sposobów: odmiany klasyczne i oryginalne, egzotyczne, o wysokiej i niskiej zawartości THC lub wyróżniające się pod innym względem. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. W kolekcji natomiast nie powinno zabraknąć wyrazistych i tanich nasion Bebook Flavour. To symboliczne wisienki na torcie. Mocno żywiczne i smaczne. Są dostępne w oryginalnych opakowaniach – po jednej sztuce.

      Zakup nasion konopi ma charakter kolekcjonerski i pomaga w zachowaniu bioróżnorodności gatunkowej. Pozwala na przetrwanie wspaniałego gatunku i różnorodnych, wartościowych szczepów. Opisy mają jedynie charakter naukowy. Nie zachęcają do wysiewu i uprawy nasion w Polsce. Zaznaczamy, że uprawa marihuany jest w naszym kraju nielegalna.

      Darmowa Dostawa
      Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
      Zaloguj się
      Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
      do góry
      Sklep jest w trybie podglądu
      Pokaż pełną wersję strony
      Sklep internetowy Shoper.pl