Grass O Matic

Grass O Matic to kolejny z hiszpańskich producentów nasion marihuany, któremu udało się odcisnąć pozytywne piętno na całej branży, Jest to bowiem pierwszy bank nasion, który wyspecjalizował się w produkcji wysokiej jakości feminizowanych nasion typu autoflowering. Lata selekcji i innowacyjne metody produkcyjne oraz niewyczerpane pokłady pasji i wiary we własny produkt pozwoliły odmienić postrzeganie tego typu odmian, które zaczęły się kojarzyć z najbardziej pożądanymi walorami kolekcjonerskimi.

Nasiona konopi Grass O Matic charakteryzują się stabilnością oraz jednorodnością i są niezwykle cenione przez wszystkich kolekcjonerów – od hobbystycznych nabywców po doświadczonych zbieraczy, którzy gustują jedynie w najlepszej genetyce. Oprócz dopracowanego systemu wytwarzania, każdy pojedynczy wyrób poddawany jest rygorystycznej procedurze pakowania, co przekłada się na przedłużoną żywotności i zapewnienie eksponatowi optymalnych warunków do spoczywania w naszych zbiorach bez ryzyka starty wartości. Odmiany, na które szczególnie warto zwrócić uwagę to: Maxi Gom, Auto AK i Auto Msza Grass.

Grass o Matic – najszybsze odmiany

Dźwięcznie brzmiący Grassomatic wyprowadził kilka odmian o szczególnie wyróżniających się cechach. Warto wspomnieć chociażby o automatach. Takie właściwości mają odmiany Auto AK i Auto Mass.

Pierwsza wymieniona odmiana powstała przez skrzyżowanie AK-47 x Lowryder i ma dominujący genotyp Indica. To niska roślina kwitnąca po 5-7 tygodniach od wykiełkowania. Ma niewielkie wymagania i jest polecana początkującym growerom. Do wyselekcjonowania Auto Mass użyto odmian Critical Mass x Lowryder. Jej zaletą jest również szybki czas kwitnienia. Jest odporna na pleśń. W jej przypadku zaleca się korzystać z metod SOG.

Kolejna odmiana Grass o Matic o krótkim okresie kwitnienia to Sugar Gom. To niska, zwarta odmiana mająca w swoim składzie przewagę „indyjki”. Wytwarza mocno żywiczne topy. Zapewnia silny, zrównoważony, relaksacyjny efekt.

W celach medycznych zaleca się stosować Med Gom 1.0. Zawiera 5% THC i 6% CBD. Działa relaksująco, ogranicza stres, uśmierza ból i zapobiega wielu chorobom. Pewnym mankamentem jest wydajność – zapewnia 80-150 g/m2 w trybie outdoor.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl