Sumo Seeds jak większość europejskich banków nasion konopi ma swoje korzenie w Holandii. Po wielu latach pracy z różnymi genetykami i zebraniu odpowiedniego doświadczenia ekipa Sumo Seeds była gotowa by stworzyć własną markę. Breederzy tego banku nieustannie poszukują wyjątkowych odmian konopi i osobników, które wyróżniają się ciekawymi i pożądanymi cechami. Nasiona marihuany Sumo Seeds zawsze są bardzo wysokiej jakości, genetyka stabilna a wszystko to dzięki ciężkiej pracy która jednocześnie jest ich największą pasją. Sumo Seeds w swojej ofercie posiada zarówno nasiona automatów, nasiona feminizowane jak i nasiona odmian bogatych w CBD- medycznych odmian marihuany.

Nasiona marihuany Sumo Seeds – lepsze od innych

Seedbank Sumo Seeds ma bogatą ofertę, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Warto sugerować się renomą odmian oraz kluczowymi cechami kolekcjonerskimi. Ważnym kryterium wyboru jest plenność konopi. Do najwydajniejszych nasion marihuany Sumo Seeds zalicza się Blue Nitro Haze, Sumos Big Bud i Thunderstruck. Można z nich uzyskać nawet do 750g/m2 (mierzone w trybie indoor).

Konopie Sumo Seeds są zróżnicowane pod względem zawartości THC. Osobom początkującym zaleca się spróbować łagodniejszych AK Full Auto, CBD Kongs Kush, Deep Purple Haze Auto, Impala 64 Haze Auto, Sumos Big Bud czy Ultimate AK. Zawierają 10-14% THC. Dla miłośników silniejszych doznań przeznaczone są znacznie mocniejsze (nawet dwukrotnie) Amnesia Ganja Haze oraz Zombie Haze. Haj po nich jest tak intensywny, że nierzadko wgniata w fotel.

Pod względem czasu kwitnienia (5-7 tygodni) pozytywnie wyróżniają się AK Full Auto, Nasiona Green Mango, Impala 64 Haze Auto, Sumos OG Kush Auto, White Cheese Auto i White Widow Original Auto. Większość z wymienionych powyżej odmian wykorzystuje się w celach medycznych. Oczywiście wszystkie wymienione powyżej nasiona marihuany Sumo Seeds to przykłady. Warto szerzej zagłębić się w temat.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl