Nasiona marihuany Victory Seeds

Victory Seeds

Victory Seeds mamy najbardziej wiarygodne, silne i udane szczepy. Wszystkie nasiona są hodowane z najwyższej jakości roślin dla uzyskania optymalnej siły i aromatu. Victory Dokładnie wybiera rośliny, które są bardzo odpowiednie do celów leczniczych i dąży do zadowolenia klienta. Skupia się i specjalizuje się w selektywnej hodowli najbardziej znanych szczepów świata. Wszystkie nasiona Victory są produkowane wyłącznie z naturalnych składników odżywczych i insektycydów. Jesteśmy przekonani, że nasiona są najwyższej jakości. Katalog oferuje szeroką gamę Nasion Feminizowanych Sativa, Indica i Auto-Flowering.

Nasiona marihuany Victory Seeds – najlepsze odmiany

Idealna marihuana jest wydajna, szybka i mocna. Czy w ogóle można taką uzyskać? Oczywiście, że tak. Wśród nasion marihuany Victory Seeds takie kryteria spełnia White Widow. Daje plon w granicach 550-600g/m2, zawiera aż 26% THC, a czas kwitnienia wynosi 7-9 tygodni. Ogólnie do plennych odmian zalicza się m.in. Amnesia Haze, Blue Dream, Big Bud, Cheese, Chronic XXL, Critical i Jack Herer.

Nasiona marihuany Victory Seeds często są wykorzystywane w celach medycznych. W tym aspekcie szczególnie pozytywnie wyróżniają się Auto Big Angel i Super Skunk. Pomagają na stres, stany lękowe, nerwowość, a przy tym zmniejszają ryzyko wystąpienia depresji. Jednocześnie są dobrym, naturalnym środkiem przeciwbólowym.

Ponadto warto korzystać z licznych automatów dostępnych w ofercie Victory Seeds. Przykładami są chociażby dość wydajne i łatwe w uprawie Auto AK-47, Auto Amnesia, Auto Big Angel, Auto Cheese i Auto Super Hazar. Większość odmian ma zróżnicowany genotyp – różne proporcje Sativa i Indica. Czyste odmiany to Chocolope (100% Sativa) i Super Mazar (100% Indica).

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl