Seeds of Life

Seeds of Life jest wschodzący bank nasion konopi, który skupia się wyłącznie na ofercie Autofloweringowej

Seeds of Life to dosyć nowy seedbank na rynku konopi. Jednakże pomimo krótkiego stażu doczekał się już jednak sukcesów. Rozpycha się łokciami i pnie w górę. Być może w przyszłości wyznaczy nowe kierunki rozwoju i trendy, gdyż bez żadnych oporów korzysta z nowoczesnych technologii, np. systemów aeroponicznych. Jakie nasiona marihuany oferuje Seeds of Life?

Seeds of Life – automatyczne nasiona marihuany

Seeds of Life skupia się na wyprowadzaniu wartościowych odmian typu autoflowering. To konopie, które są cenione zarówno przez początkujących jak i bardziej zaawansowanych koneserów. Przechodzą w fazę kwitnienia bez potrzeby sterowania oświetleniem.

Genetycy stawiają nie w ilość, ale na wysoką jakość. Nasiona marihuany charakteryzują się także dobrym wigorem. Seeds of Life w swojej ofercie ma: Big Low, Kabala, Hindiana, Nordika i Sol Haze. Szczególną popularnością cieszą się pierwsze dwie odmiany. Mają genotypy z przewagą Indica. Big Low daje bardzo duży plon (ponad 500g/m2 Indoor). Zawiera 20% THC. Hindiana daje plon duży (do 500g/m2 Indoor) i zawiera 18-20% THC. Jej zaletą jest także szybkość, kwitnie już po 50-60 dniach od wykiełkowania.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl