Seeds of Life

Seeds of Life jest wschodzący bank nasion konopi, który skupia się wyłącznie na ofercie Autofloweringowej

Seeds of Life to dosyć nowy seedbank na rynku konopi. Jednakże pomimo krótkiego stażu doczekał się już jednak sukcesów. Rozpycha się łokciami i pnie w górę. Być może w przyszłości wyznaczy nowe kierunki rozwoju i trendy, gdyż bez żadnych oporów korzysta z nowoczesnych technologii, np. systemów aeroponicznych. Jakie nasiona marihuany oferuje Seeds of Life?

Seeds of Life – automatyczne nasiona marihuany

Seeds of Life skupia się na wyprowadzaniu wartościowych odmian typu autoflowering. To konopie, które są cenione zarówno przez początkujących jak i bardziej zaawansowanych koneserów. Przechodzą w fazę kwitnienia bez potrzeby sterowania oświetleniem.

Genetycy stawiają nie w ilość, ale na wysoką jakość. Nasiona marihuany charakteryzują się także dobrym wigorem. Seeds of Life w swojej ofercie ma: Big Low, Kabala, Hindiana, Nordika i Sol Haze. Szczególną popularnością cieszą się pierwsze dwie odmiany. Mają genotypy z przewagą Indica. Big Low daje bardzo duży plon (ponad 500g/m2 Indoor). Zawiera 20% THC. Hindiana daje plon duży (do 500g/m2 Indoor) i zawiera 18-20% THC. Jej zaletą jest także szybkość, kwitnie już po 50-60 dniach od wykiełkowania.

Nasiona marihuany Seeds of Life – wydajne, szybkie i łatwe w uprawie

Większość konopi Seeds of Life jest bardzo łatwa w uprawie (chociażby ze względu na tryb autoflowering), żywotna i łatwa przystosowująca się do zmiennych warunków. Co ciekawe, wydajnością nie odbiegają od tradycyjnych feminizowanych konopi. Przykładowo Kabala, Nordika i Sol Haze dają plon w wysokości 450-550g/m2 (indoor). Jeszcze plenniejsze odmiany Seeds of Life to Big Low oraz Hindiana (550-750g/m2).

Pod względem szybkości zbiorów nasiona marihuany Seeds of Lite to światowa „topka”. Czas kwitnienia wynosi zaledwie 5-7 tygodni. Większość odmian ma średnie rozmiary, osiąga do 130 cm wysokości. Najniższa jest Sol Haze, która dorasta do 80cm. To może być duży atut, gdyż roślina zajmuje mało miejsca w trybie indoor, w outdoor jest bardziej dyskretna. Zmniejsza ryzyko wystąpienia symptomu „niezdrowego zainteresowania” u osób niezwiązanych z tematem i nie podzielających pasji.

Seeds of Life stawia na odmiany z przeważającym genotypem Indica. Odmianą należącą do kategorii „Głównie Sativa” jest Kabala.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl