Nasiona Haze - FANTASEEDS

Nasiona Haze - FANTASEEDS

Cena:99,00 zł
zobacz więcej
Nasiona K2 - FANTASEEDS

Nasiona K2 - FANTASEEDS

Cena:99,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Mango - FANTASEEDS

Nasiona Mango - FANTASEEDS

Cena:126,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Skunk #1 - FANTASEEDS

Nasiona Skunk #1 - FANTASEEDS

Cena:158,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Top 44 - FANTASEEDS

Nasiona Top 44 - FANTASEEDS

Cena:99,00 zł
zobacz więcej

Fantaseeds

Fantaseeds cannabis stanowi katalog tego niderlandzkiego banku nasion konopi, powstałego w 1997 roku, po otwarciu kawiarni w Amsterdamie. W 1998 roku został on nazwany "Best Seed Bank" w High Times Cannabis Cup. Fantaseeds rozpoczął współpracę z firmą Positronics, ale wkrótce zyskał międzynarodowe uznanie w zakresie wyboru wysokiej jakości nasion marihuany i opracowywania klasycznych genetyków marihuany dostępnych dla wszystkich rodzajów ludzi. W 2003 roku dzięki uruchomieniu linii "Cheese" udało się zdobyć Puchar Konopi. Fantaseeds oferuje katalog z legendarnymi nasionami konopi, a dziś nadal przechodzi i tworzy najwyższej klasy hybrydy, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Kolekcjonerów. Wśród wielu nagradzanych ziaren konopi indyjskich Fantazji warto wymienić: SPR Haze, Skunk #1, Big Bud, Top 44, Caramella Auto, Northern Lights, FTS009* oraz AC Diesel.

Najlepsze nasiona marihuany Fanta Seeds

Nasiona marihuany Fanta Seeds najczęściej dają duży plon wynoszący 450-550g/m2 (w trybie indoor). Średnia zawartość jest średnio wysoka (14-18% THC). Są względnie szybkie, czas kwitnienia wynosi 7-9 tygodni. Można z powodzeniem stwierdzić, że odmiany Fanta Seeds mają przyzwoite najważniejsze cechy.

Do najlepszych odmian oferowanych przez amsterdamski seedbank zaliczają się natomiast automaty. Należy do nich Blue Pearl Auto, Caramella Auto, Homegrown Lowryder Auto i Northern Light Auto. Rośliny mają dobre parametry, a przy tym sprawnie przechodzą w fazę kwitnienia. Nie potrzebują do tego regulowania cyklu oświetlenia. Uchodzą za dużo łatwiejsze w uprawie od wielu innych odmian i tym samym są bardzo cenione przez growerów.

Bardzo dobrą renomę w świecie Cannabis ma odmiana Haze. To czysta, stuprocentowa Sativa. Ma dobrą wydajność indoor i outdoor. Świetnie radzi sobie w chłodniejszym klimacie. Efekt działania jest silny, psychoaktywny. Oczywiście Haze jest tylko jednym z przykładów wartościowych produktów od Fanta Seeds.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl