Opcje filtrowania
PRZEZNACZENIE
ZAWARTOŚĆ THC
MIESIĄC ZBIORU OUT
  ODMIANA MEDYCZNA
   DLA POCZĄTKUJĄCYCH
    ZAWARTOŚĆ CBD
     Cena
     • od
      do

     Cannarado Genetics to jeden z najważniejszych hodowców i selekcjonerów konopi na globalnym rynku. W 2019 roku magazyn „High Times” umieścił bank w czołówce pod względem jakości dostarczanych nasion. To grupa miłośników „zioła” pochodząca ze stanu Kolorado w USA. Trzeba przyznać, że wiedzą jak dotrzeć do swoich odbiorców. Udowadniają, że jakość produktu jest reklamą samą w sobie.

     Od czego to się zaczęło?

     Amerykański seedbank rozpoczął swoją działalność w 1998 roku, gdy wyselekcjonował pierwszą krzyżówkę Pot of Gold x Shiva Shanti. Od tego czasu Cannarado Genetics mocno rozwinęło się zarówno przy krzyżowaniu nasion tradycyjnych, jak i feminizowanych. Przy tworzeniu nowych szczepów korzystają z najlepszych, elitarnych odmian. Nie uznają półśrodków a niszę przeciętnych konopi pozostawiają innym bankom. Nasiona Cannarado Genetics to wynik wnikliwego selekcjonowania i stabilizowania najlepszych cech kolekcjonerskich. Kolekcjonerów w wielu przypadkach cieszy entuzjastyczne, wręcz beztroskie podejście do tematu tworzenia nowych szczepów i ewentualne genetyczne niespodzianki. Cannarado Genetics natomiast postawiło na precyzję i osiągnęło w tym mistrzostwo. To też jest atut, którego nie można nie docenić.

     Nasiona Cannarado Genetics – najważniejsze cechy kolekcjonerskie

     Każdy ma własne preferencje związane z konopiami, a także swój pomysł na poszerzanie kolekcji. Tutaj nie ma jednej właściwej recepty, to kwestia gustu. Istnieje jednak uniwersalny „zestaw cech”, na który kolekcjonerzy zawsze zwracają uwagę. Poszczególne parametry można sprawdzić czytając opisy odmian lub korzystając z dostępnych na stronie opcji przeglądania.

     Nasiona marihuany Cannarado Genetics różnią się między sobą pod względem plenności. Plon może być średni (350-450g/m2), duży XL (450-550g/m2) lub bardzo duży XXL (550-750g/m2). Wartości są podawane w trybie indoor. Odmiany pochodzące z banku z Kolorado łatwo dostosowują się do zmiennych warunków, dlatego ich przeznaczenie to indoor/outdoor. Istotne „zmienne” to czas zbioru (późne lato, jesień) i czas kwitnienia (w tym przypadku od 7-9 do 8-10 tygodni). Konopie mogą być niskie (do 80cm), średnie (do 130cm) lub wysokie (powyżej 130cm wysokości).

     Konopie są fascynujące również od strony genetycznej. O wyglądzie rośliny (i małym stopniu o właściwościach) decyduje genotyp. Czyste krzyżówki to 100% Sativa i 100% Indica. Sativa jest wysoka, ma luźny pokrój i wąskie, długie liście. Indica jest niższa, krępa, bardziej zbita. Wytwarza szerokie liście. W sprzedaży dostępne są ponadto ciekawe kombinacje (głównie Sativa, głównie Indica, 50% Sativa x 50% Indica), w których wyselekcjonowano najlepsze geny typowe dla obu rodzajów.

     Dokładne działanie konopi (i wpływ mentalny) jest determinowany przez zawartość naturalnych kannabinoidów. W roślinach ich nie brakuje (zawierają od kilkudziesięciu do nawet stu rodzajów), jednak faktyczne znaczenie mają dwa związki. To tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD).

     Nasiona Cannarado Genetics są sprzedawane po sześć sztuk w oryginalnych opakowaniach. To gwarantuje bezpieczeństwo dostawy.

     Najlepsze nasiona od Cannarado Genetics – flagowce i nie tylko

     Dobrą plennością wśród odmian Cannarado Genetics wyróżnia się Weed Nap. To wspaniała, zrównoważona odmiana o genotypie 50% Sativa x 50% Indica. Ma działanie relaksujące. THC oscyluje na poziomie 15-18%. Swoją uwagę warto zarazem ukierunkować na grupę odmian wyróżniających się smakiem, tj. Banana Sundae, Blueberry Sundae i Chocolope Sundae. Dobrą genetykę ma odmiana Uber (Chemdog D x Sundae Driver). Czas kwitnienia u powyżej wskazanej odmiany wynosi 56-65 dni.

     Cannarado Genetics od lat buduje swoją markę wypuszczając na rynek tylko najlepsze odmiany. Tutaj nie ma przypadku i niewiele pozostawia się losowości. Nasiona Cannarado Genetics to gwarancja wysokiej jakości. Po prostu trzeba z nich skorzystać. To cenne egzemplarze, które wzbogacą każdą kolekcję. Warto je zachować dla przetrwania gatunku i cennej puli genetycznej.

     Jednocześnie informujemy, że niniejszy opis ma charakter edukacyjny i nie propaguje uprawy marihuany. Nasion nie można wysiewać. Zaznaczamy, że jest to w Polsce nielegalne.

     Darmowa Dostawa
     Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
     Zaloguj się
     Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
     do góry
     Sklep jest w trybie podglądu
     Pokaż pełną wersję strony
     Sklep internetowy Shoper.pl