Nasiona marihuany The Cali Connection

The Cali Connection

The Cali Connection została założona po to żeby dostarczyć pasjonatom najlepszą genetykę konopi z Kaliforni w USA. Hodowcy z północnej i południowej Kaliforni połączyli siły by zaprezentować światu to co mają najlepsze. W ich ofecie znajdziesz wyśmienite i bardzo cenione na świecie odmiany w które włożono masę trudu, pasji i eksperckiej wiedzy.

Cali Connection Seeds – ekskluzywne nasiona marihuany

Cali Connection to seedbank, który nie bawi się w półśrodki, a jego oferta nie jest skierowana do wszystkich. Zapewnia najwyższą jakość swoich produktów – światowe top, ale to wiąże się z ceną. Nasiona konopi od Cali Connection nie są tanie, ale nikt nie żałuje wydanych pieniędzy. Jakość kosztuje, a w tym wypadku spłaca się – jest wyczuwalna. Przy wyborze konkretnych feminizowanych odmian miłośnicy konopi standardowo kierują się kluczowymi cechami.

Najlepsze odmiany od Cali Connection

Z pewnością do elitarnych odmian Cali Connection Seeds można zaliczyć Chem #4 OG. Zarazem jest to jedna z najmocniejszych odmian. Zawiera 19-21% THC. Daje rozluźniający, przyjemny haj.

Najbardziej wydajna jest w trybie indoor (550-650 g/m2), w outdoor osiąga się słabsze wyniki. Natomiast do najplenniejszych odmian należą 18 Headband Aka Sour OG oraz Purple Chem. Pierwsza z nich ma potencjał plonotwórczy na poziomie 600-1200 g/roślinę w trybie indoor. Najszybsza odmiana to Pre' 98 Bubba. Kwitnie średnio po 50-55 dniach od wykiełkowania. Jest niewielka, wytrzymała i posiada przewagę Indica w genotypie.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl