Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

5 żywych albumów popowych do słuchania na haju ;)

0
5 żywych albumów popowych do słuchania na haju ;)

5 żywych albumów popowych do słuchania na haju ;)

Muzyka pop to różnorodny i łagodny gatunek, który często towarzyszy wielu wpływom, takim jak hip-hop, soul, dance, rap i rock. Termin "pop" jest skrótem od "popularnego", więc uznany dźwięk tego gatunku nieustannie zmieniał się z czasem. Od lat 60., kiedy The Beatles i rock uznano za pop, do dzisiejszego krajobrazu, w którym znajdziesz popowych artystów, od soulowych piosenkarzy po raperów, ten żywy gatunek zawsze będzie się zmieniał i ewoluował wraz z upływem lat.

Muzyka pop ma wiele form, co oznacza, że istnieje prawdopodobnie album, który mówi wyłącznie do ciebie. Poniżej poznaj pięć współczesnych albumów pop - w połączeniu z ich idealnymi odmianami - dla podniesienia poziomu doświadczenia z naszej współczesnej manifestacji ewoluującego gatunku.

Seat at the Table autorstwa Solange
Zalecana odmiana: Dream Queen

Solange wydała swój trzeci album, "Seat at the Table", w 2016 roku i szybko nakręciła pierwsze miejsce na liście Billboard 200. 21-utworowy album jest naparem neo-soul Solange, r & b. Jest to odświeżający album numer jeden w świecie 40 najlepszych hitów, które często przylegają do sztywnych, wąskich haków i fraz. Seat at the Table ma głębokie, pogodne piękno z każdej wyliczonej nuty na bez wysiłku melodyjny głos Solange. Z tekstami, które przemawiają do czarnego amerykańskiego doświadczenia i dotykają takich tematów, jak uprzedzenia i rasizm, A Seat at the Table jest wzruszająca, znacząca i stanowi ważny wkład w artystyczny krajobraz naszych czasów.

More Life autorstwa Drake'a
Zalecana odmiana: Sage N Sour

More Life, 13-ty album Drake'a, powstał w 2017 roku. Dzięki ponad 80 minutom muzyki zapewnia ekspresyjny i żywy krajobraz dźwiękowy, w którym można się zanurzyć. Dzięki piosenkom takim jak "Madiba Riddim", "Lose You", "Can not Have Everything" i "Passionfruit" Drake bada różnorodne dźwięki, które utrzymują go w świeżości i angażują w całość. Jednak - pomimo różnorodności - każdy utwór zawiera kwintesencję stylu Drake'a, wiążąc go z autentycznym sercem, które wkłada w swoją pracę.

Lemonade od Beyonce
Zalecana odmiana: Electric Lemonade

Wydana w 2016 roku Lemonade zdobyła scenę muzyczną - i nie bez powodu. Współczesne arcydzieło Lemonade to głęboko osobista muzyczna podróż przez romantyczne udręki i czarne amerykańskie życie we współczesnym świecie. Płyta porusza się płynnie w każdej piosence, prowadząc słuchacza przez emocjonalne wzloty i upadki. Gniew, smutek, radość, triumf, miłość własna - Lemoniada ma wszystko. W połączeniu z wizualnym albumem łatwo zrozumieć, dlaczego wywarł on wielki, trwały wpływ na świat muzyczny.

Rainbow autorstwa Kesha
Zalecana odmiana: Cherry Thunder Fuck

Rainbow jest pierwszym albumem Kesha od 2014 roku ze względu na długą walkę prawną z producentem i prześladowcą, dr Luke. Po odzyskaniu praw do własnej muzyki, album Kesha, Rainbow, jest hymnem wolności, triumfu i ducha, który nie chce odejść. W piosenkach takich jak "Praying" i "Bastard", które bezpośrednio odnoszą się do prób, przez które przeszła Kesha przez ostatnie kilka lat, album jest głęboko osobisty. Z drugiej strony utwory takie jak "Boogie Shoes" i "Woman" (z udziałem Dap Kings) rozpierają się radością i siłą, czyniąc Rainbow ładnym, emocjonalnym hitem.

Pinkprint (Deluxe) autorstwa Nicki Minaj
Zalecana odmiana: Boss OG

Pinkprint został wydany w 2014 roku, ale dzięki Minajowi w nowej wersji 2018, jest jeszcze wiele powodów, aby ponownie usłyszeć o tym albumie. Z 23 piosenkami na liście, Pinkprint daje fanom mnóstwo okazji do odprężenia podczas przerwy, a dla tych, którzy znają ją tylko z przeboju "Anakonda", nadszedł czas, aby przyjrzeć się głębiej. Pinkprint ma szeroką szerokość dźwięku; różnorodne utwory sięgają od gatunku hip-hop, soulu, rapu, do tańca. Minaj wnosi cały swój talent do stołu, pokazując swoje umiejętności jako świetny raper i uduchowiona piosenkarka. Kontrast między piosenkami, takimi jak "Feeling Myself" i "Grand Piano", jest przykładem zdolności Minaj do objęcia każdego dźwięku, jaki chce, a ona pakuje to wszystko do jednego ognistego albumu.

TanieSianie Komentarze (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl