Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Afghan Skunk od Advanced Seeds 0
Afghan Skunk od Advanced Seeds

Afghan Skunk od Advanced Seeds

Prosty, szybki i przede wszystkim mocny szczep od Advanced, przed państwem: Afghan Skunk

Na początek kilka faktów:

Zawartość THC: wysoka - 14% -19%
Wydajność: 350 - 400 g na m2
Czas kwitnienia: od kwietnia do listopada
Czas kwitnienia auto: 65-75 dni
Genetyka: Afghan Skunk Auto
Wysokość: Indoor: 75-100 cm / Outdoor: 80-120 cm
Efekt: relaksujący

Afghan Skunk od Advanced Seeds to automatyczna wersja ich wysoko wydajnego, hybrydowego skarbu. Ma cudowny aromat i smaku, który jest równie silny jak jego efekt z wysokimi poziomami THC, ma mnóstwo mocy do wykorzystania.

Genetyka Skunk jest dość widoczna w zapachu tych roślin. Ten zapach może przeniknąć przez wiele rzeczy i można go łatwo wykryć również na zewnątrz. Hodowcy w pomieszczeniach będą musieli mieć wystarczającą wentylację i filtrację powietrza, aby utrzymać zapach w zatoce. Na zewnątrz powinny być uprawiane daleko od dociekliwych sąsiadów.

Wewnętrzne rośliny rosną od średniej do wysokiej wysokości, dzięki czemu najlepiej nadają się do uprawy w glebie. Osoby z doświadczeniem mogą również oczekiwać dobrych rezultatów, jeśli zdecydują się na użycie metod hydro. Niezależnie od podłoża, rośliny te najlepiej radzą sobie ze stałym przepływem składników odżywczych, substratem o zrównoważonej wartości pH. Ta automatyczna wersja nie zależy od poszczególnych cykli światła, aby zakwitnąć, więc są one również odpowiednie do uprawy wśród innych szczepów w pokoju wzrostu.

Rośliny ogrodowe mają szczególną sprężystość. Sprawdzają się w różnych klimatach i temperaturach, a nawet potrafią wytrzymać trochę mrozu. Są również imponująco odporne na szkodniki i choroby. Przeciętne rośliny przyniosą plony nawet do 400 g na metr kwadratowy. Rośliny domowe mają średnio około 75 cm wysokości, a rośliny rosnące na zewnątrz mogą rosnąć nawet do 120 cm.

Gotowy produkt daje efekt, który jest bardzo silny i natychmiastowy. Indica i sativa dobrze współpracują z tym. Równowaga indica i sativa wypełnia głowę przyjemnym mózgowym kamieniem, z dodatkiem energetyzującego efektu całego ciała zapewnionego przez stronę sativy.

TanieSianie Komentarze (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl