Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Jak długo utrzymuje się najwyższy poziom haju? (Cz. 1/2) 0
Jak długo utrzymuje się najwyższy poziom haju? (Cz. 1/2)

Jak długo utrzymuje się najwyższy poziom haju? (Cz. 1/2)

Wyobraź sobie, że siedzisz tam, próbując skupić się, gdy wpisujesz "jak długo trwa najdłuższy haj" w pasku wyszukiwania. Lub możesz być w telefonie, spacerując z niepokojem lub przeczołgując się pod osłonami ukrywającymi Cię przed światem. Mam nadzieję, że z Tobą wszystko w porządku; Mam nadzieję, że nie przeżywasz przytłaczającego wrażenia. Ale jeśli spojrzysz w górę "jak długo utrzymuje się najwyższy poziom haju", bo chcesz, żeby Twój się nie skończył, weź oddech. Żaden wysoki poziom nie utrzyma się na zawsze, a za godzinę będziesz pewnie jak deszcz.

Dlaczego martwić się, jak długo będzie trwał najwyższy poziom haju? Może rzeczy nie są tak straszne, jak sobie wyobrażamy. Być może w końcu będziesz musiał usiąść za kółkiem i chcesz wiedzieć, jak długo musisz czekać przed jazdą. Być może chcesz wiedzieć, jakiego rodzaju doświadczenia można oczekiwać od różnych produktów z konopi indyjskich i metod ich dostarczania.

Być może myślisz strategicznie: ten niesamowity zespół będzie grał o 22:00, i chcesz zaplanować swój najwyższy poziom przed ich „trafieniem”, więc osiągniesz szczyt, gdy kołyszą ulubionym utworem. A może jesteś pacjentem medycznym, który chce zostawić miejsce w ciągu dnia na swoje leczenie bez obniżania produktywności.

W końcu istnieją różne powody, dla których możesz zadać sobie pytanie "jak długo trwa najwyższy haj?" Jeśli masz jakieś doświadczenie z ziołem, prawdopodobnie już wiesz, jak długo trwają Twoje wysokie osiągi. Ale nadal możesz chcieć wiedzieć, jak możesz przejąć kontrolę nad tym aspektem swojego doświadczenia.

A jeśli jesteś stosunkowo nowy w konopiach indyjskich, posiadanie autorytatywnej odpowiedzi jest ważną częścią upewniania się, że masz przyjemną sesję. Dla każdego, kto lubi marihuanę, czas, jak to mówią, jest wszystkim. Jak długo trwa najwyższy czas? Użyjmy powiedzenia "równanie wysokości", aby dowiedzieć się To może nie ominąć forum recenzentów czasopisma medycznego, ale tutaj jest mniej lub bardziej naukowy sposób na "obliczenie", jak długo można oczekiwać wysokiej trwałości trawy. Nazwijmy to "równaniem wysokości".

Równanie wysokości obejmuje cztery główne aspekty, które określają, jak długo utrzyma się marihuana. Oto ona:

Długość High = ((dawka x stężenie) / (tolerancja metabolizmu x)) x metoda dostarczania

Jest to więc dawka pomnożona przez stężenie produktu podzielone przez metabolizm razy większą od tolerancji, pomnożone przez współczynnik dostarczania: spożycie lub inhalację.

Innymi słowy: ile marihuany włożysz w swoje ciało, podzieloną przez to, jak twoje ciało przetwarza i reaguje, wszystkie kształtowane przez specyficzną ścieżkę, którą trawa bierze przez Twój własny system.

To mniej skomplikowane, niż się wydaje. A jeśli szukasz dolnej linii odpowiedzi - mediana, średnia, "boisko do gry", wtedy Twoja odpowiedź jest prosta.

Po osiągnięciu wysokiego poziomu od wdychania marihuany należy się liczyć z utrzymaniem wysokiego poziomu haju przez około jedną do dwóch godzin. Jeśli spożyłeś swoją marihuanę, Twój wysoki poziom haju potrwa od 3 do 4 godzin, może dłużej.

Ale jeśli wersja tl; dr nie jest satysfakcjonująca, czytaj dalej, aby dowiedzieć się o czynnikach, które wpływają na to, jak długo trwa Twój wysoki poziom. Następnie, gdy zorientujesz się, gdzie poziom haju spadnie, możesz zacząć eksperymentować ze sposobami przedłużenia lub, w razie potrzeby, skrócenia swojego wysokiego poziomu.

Całą resztę napiszemy Wam już w drugiej części ;)

TanieSianie Komentarze (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl