Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Jaka jest obecnie najmocniejsza odmiana marihuany? 6
Jaka jest obecnie najmocniejsza odmiana marihuany?

Jaka jest obecnie najmocniejsza odmiana marihuany?

Producenci i ich najmocniejsze odmiany

Wśród naprawdę wielu hodowców marihuany trwa nieustannie wyścig o to, aby wytworzyć odmianę marihuany, która będzie najmocniejsza jeśli chodzi o zawartość THC. THC to nic innego jak kannabinoid psychoaktywny marihuany. Osiągnięcie wyniku najlepszego w tym rankingu z całą pewnością przyniesie duży rozgłos w kręgach wszystkich miłośników marihuany. Na pewno nie jest to zadanie, należące do łatwych i nie jest to tylko sam problem z uprawą takiej rośliny. Najważniejsza jest metodologia badawcza. Może być ona niestety nie bardzo dokładna. Sprawia to, że określenie jednoznaczne poziomu THC jest bardzo, ale to bardzo utrudnione. W wielu przypadkach wyniki danego badania były odmienne od wyników badań kolejnych. Należy dodać, że badania były przeprowadzone na próbkach identycznej rośliny.

Czynniki, które wpływają na zawartość w marihuanie THC

Na zawartość w marihuanie THC wpływ mają przeróżne czynniki. Od genetycznych przez warunki właśnie uprawy, aż po stosowane przez nas odżywki oraz także nawozy. Z tego właśnie względu określenie dokładnej ilości THC jest bardzo trudne nawet biorąc pod uwagę jednej z odmian. Obecnie mamy na rynku dostępne dwie odmiany, które są odmianami naprawdę najmocniejszymi. Pierwsza z nich to Gorilla Glue, która zawiera dwadzieścia pięć do dwudziestu ośmiu procent THC, a druga to Bruce Banner, która posiada dwadzieścia siedem przecinek sześćdziesiąt dwa procent.

Gorilla Glue – poznajmy tą odmianę

Odmiana Gorilla Glue jest odmianą, która swoją nazwę otrzymała po trichomach gęstych, które się w zasadzie podczas przycinania kleją do naszych nożyczek. Jest to hybryda naprawdę mocno wyjątkowa. Gwarantuje nam ona mocną relaksację jak i także mocną euforię. Mocne oraz zwarte topy, które są pokryte żywicą na pewno się charakteryzują kwaśnymi oraz sosnowymi aromatami. Poziom THC jak już wiemy jest naprawdę imponujący. Jest to także odmiana naprawdę prosta w uprawie. Nadaje się do początkujących growerów. Zapewnia ona zaskakująco wysokie plony. Są to plony o jakości najlepszej na rynku. Sprawdza się genialnie zarówno w uprawie outdoor jak i także w uprawie indoor. Potrzebuje ona mniej więcej dwa i pół miesiąca do czasu zbiorów.

Bruce Banner – co o niej powinniśmy wiedzieć?

Odmiana ta jest hybrydą naprawdę niesamowitą. Powstała ona z połączenia nasion żeńskich OG Kush jak i także męskiego osobnika o nazwie Strawberry Diesel. Narodziła się ona w Colorado. Zyskała bardzo szybko miano odmiany chyba najbardziej wartościowej. Odmiana ogólnie rzecz biorąc jest połączeniem genów Indica jak i także genów Sativa. Jednak zauważalna jest tutaj przewaga Sativy. Sama wysokość stężenia THC jest w zasadzie niesamowite. Jest to stężenie bardzo rzadko spotykane. Hybryda ta jest głównie przeznaczona do uprawy Indoor. Musimy zagwarantować odmianie tej dobre oraz odpowiednie warunki, a będziemy się mogli cieszyć potężnymi plonami. Mogą one wynieść nawet osiemset gram na jeden metr kwadratowy.

TanieSianie Komentarze (6)

Marlon
21 września 2018

Te 2 odmiany dopisuje do swojej listwy na które mam tylko te które muszę spróbować.... A co z LSD?

FanGanji
21 września 2018

Powyżej 20% THC już nie poczujesz różnicy... bomba i tak już mega mocna, nie ważne czy indica, sativa czy krzyżówka

Mercedes 123
26 września 2018

Dużo jest mocnych odmian, moc zależy nie tylko od pochodzenia ale też od warunków uprawy, długości vege czy nasłonecznienia

Adamak
6 sierpnia 2019

Wszystko jest dobre. Byle się upierdoli

Bolek
9 listopada 2019

Można u was w sklepie dostać nasiona tych 2 odmian co opisaliście

TanieSianie.pl
12 listopada 2019

Witaj, dodaliśmy linki do tych odmian. Pozdrawiamy, Miłego Dnia.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl