Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Kolejne kroki legalizacji marihuany w Stanach Zjednoczonych

0
Kolejne kroki legalizacji marihuany w Stanach Zjednoczonych

Kolejne kroki legalizacji marihuany w Stanach Zjednoczonych.

Iowa, Luizjana i New Jersey mogą w 2018 roku stać się „zielone” czyli zalegalizować medyczną marihuanę. Prace nad legalizacją marihuany w Connecticut, Maryland i Pensylwanii zakończyły się już z powodzeniem. Prawnicy kierują ustawodawstwem, aby zalegalizować medyczne i / lub rekreacyjne wykorzystanie również w Delaware, Rhode Island, Ohio, Oklahomie, Utah i innych. Nawet tak konserwatywny stan jak Texas dopuszcza pochodne konopi indyjskich o niskim stężeniu THC w przypadku leczenie ciężkich napadów padaczki.

Ponad połowa Stanów Zjednoczonych zalegalizowała uprawę, sprzedaż i posiadanie marihuany medycznej, a ta liczba wkrótce się powiększy. Być może nadszedł czas, aby odświeżyć informacje na temat medycznej marihuany, jej celu i zastosowania. Medyczną Marihuanę może przede wszystkim palić, ale dla tych którzy nie mogą tego robić tworzone są między innymi napoje plastry czy olejki konopne.

Te ostatnie cieszą się największym zainteresowaniem, skutki działania konopi zależą od objętości i stosunku THC i CBD. Wskaźnik ten pomaga zidentyfikować szczep konopi indyjskich. THC wiąże się z receptorami oznaczonymi CB1 i CB2, wytwarzając efekty psychoaktywne, takie jak euforia i zmienione stany percepcji zmysłowej. CBD nie wiąże się z receptorami, ale przywraca równowagę w biochemii i ludzkim układzie endokanabinoidowym. Dzięki temu THC działa efektywnie. Medyczne jest wykorzystywana w przypadku:

Choroba związana z AIDS
Choroba Alzheimera ALS
Niepokój Artretyzm
ADD / ADHD
Autyzm
Choroby autoimmunologiczne
Ból pleców
Bulimia
Kacheksja
Nowotwór
Porażenie mózgowe
Chroniczny ból
Choroba Chron
Neuropatia cukrzycowa
Padaczka Fibromialgia
Jaskra
Choroba Huntingtona
Bezsenność
Intensywne wymioty
Duża depresja
Migreny
Skurcze mięśni
Zapalenie kości i stawów
Choroba Parkinsona PTSD
Reumatoidalne zapalenie stawów
Schizofrenia
Bezdech senny
Uraz rdzenia kręgowego
Zespół Tourette'a

W każdym stanie wyznaczono określone warunki medyczne do leczenia za pomocą konopi indyjskich, większość lekarzy zaleca stosowanie marihuany w formach innych niż palenie. Wreszcie, każdy stan ma swoje własne procedury zatwierdzania i monitorowania medycznych aptek z konopiami indyjskimi. Każda z nich ma własne zasady dotyczące kwalifikacji pacjentów. Wkrótce można się spodziewać, że medyczne przychodnie z pochodnymi konopi dostępne będą w całym kraju, co może być przełomem w kwestii rekreacyjnego użytku.

W Polsce uprawa konopi jest nielegalna, artykuł przeznaczony jest tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych.
Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

TanieSianie Komentarze (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl