Producenci nasion

Lista producentów, których posiadamy w ofercie

Dutch Passion

Najpopularniejsze nasiona od Dutch Passion znajdują się poniżej razem z całą kolekcją, dostępne są w opakowaniach po 10 i 5 nasion.

Firma Dutch Passion, produkująca nasiona marihuany została założona w 1987 roku w Amsterdamie. Dutch Passion produkuje nasiona marihuany najwyższej jakości.

Firma znana jest ze względu na jakość i doświadczenie, reputację zdobyli dzięki opanowaniu sztuki tworzenia nowych odmian. Jednym z przełomowych odkryć Dutch Passion było stworzenie feminizowanych nasion marihuany 5 lat temu. Aktualnie w ofercie Dutch Passion znajduje się 25 takich odmian, które sprzedajemy w opakowaniach po 10 i po 5 nasion. Breederzy z Dutch Passion dbają o zachowanie najwyższej jakości, a stworzone przez nich odmiany zdobyły wiele nagród.

Dlaczego warto kupować feminizowane nasiona Dutch Passion? Żeńskie rośliny marihuany zawierają więcej THC i produkują więcej żywicy niż rośliny męskie.

Bestsellery z Dutch Passion to: Passion#1, Power Plant, Orange Bud, Mazar, Brainstorm, Blueberry, Skunk#11, Euforia i Twilight, ale w naszej ofercie znajdziesz pełną kolekcję ich nasion.

Royal Queen SeedsBank nasion z jednym z największych udziałów na rynku, mają bardzo dobrą ofertę nasion feminizowanych pełnosezonowych oraz automatycznych.
Sensi Seeds

Odmiany stworzone przez Sensi Seeds pochodzą od najlepszych genów cannabis. Od ponad 20 lat w Sensi Seed Bank kolekcjonuje się, przechowuje i krzyżuje bardzo mocne, egzotyczne odmiany cannabis ze wszystkich zakątków świata. W rezultacie kolekcja nasion Sensi Seed Bank jest najbardziej kompletnym zbiorem najważniejszych odmian marihuany. Sensi Seed Bank jest najbardziej uznaną firmą zajmującą się nasionami na rynku.

Ani jeden breeder nie zdobył tylu pierwszych nagród na pucharach Cannabis Cup co seedbank Sensi Seeds.

Female Seeds

Female Seeds to kolejny krok firmy, która wcześniej przez 15 lat produkowała nasiona regularne dla innych znanych firm. Dzięki temu zdobyli doświadczenie krzyżując, tworząc i udoskonalające bardzo wiele odmian. Następnie przerzucili się na produkcję wyłącznie nasion feminizowanych.

Ich celem jest tworzenie nasion feminizowanych, z których wyrastają rośliny najwyższej jakości. Na dzień dzisiejszy nasiona Female Seeds jeszcze nie do końca są w pełni jednorodne ale za to z w 99,9% wyrastają z nich najwyższej klasy żeńskie rośliny konopi indyjskich. Dla każdej odmiany podają współczynnik stabilności – im wyższy tym mniej będą się od siebie różnić poszczególne rośliny, im niższy tym różnice mogą być większe.

Z ich nasion wyrasta 99,9% roślin żeńskich.

Sweet SeedsSweet Seeds to jedna z lepszym marek na rynku, ich nasiona są bardzo dobrej jakości o czym świadczy duża ilość zadowolonych klientów.
Dinafem

Dinafem to pionierzy w ochronie nasion marihuany. Po rozpoczęciu działalności w 2002 roku szybko zorientowali się że należy udoskonalić metody przechowywania nasion w kopertach papierowych, z folii aluminiowej czy w plastikowych pojemnikach. Koperty papierowe nie chronią nasion przed zgnieceniem i zmianami wilgotności powietrza. Za to przezroczyste, plastikowe pojemniki nie chronią nasion przed promieniami słonecznymi, a bez odpowiedniego zabezpieczenie również nie gwarantują ochrony przed wilgocią.

W Dinafem stosujemy opakowania które chronią nasiona przed zgnieceniem i uszkodzeniem przez promienie słoneczne – nasiona znajdują się w plastikowej fiolce, która zamknięta jest w metalowym pojemniku. Fiolka jest standardową fiolką laboratoryjną, normalnie stosowaną do przechowywania próbek płynów, jest szczelnie zamykana co czyni ją idealną do przechowywania nasion.

Kolejnym krokiem w poprawie jakości przechowywania nasion było stworzenie systemu mikro konserwacji oraz kontrola temperatury i wilgotności.

Temperaturę łatwo można kontrolować poprzez użycie lodówek, które zazwyczaj używane są zarówno przez dystrybutorów jak i detalistów aby zapewnić świeżość i kiełkowalność nasion.

Wilgotność – jej kontrola jest równie ważna jak kontrola temperatury ale trochę trudniejsza. Często się waha, również ze względu na zmiany temperatury.

W Dinafem wszystkie nasiona trzymane są w lodówkach do momentu sprzedaży. Dzięki temu zachowywana jest stała temperatura. W opakowaniach Dinafem zaimplementowano ich system mikro-konserwacji aby do nasion nie dostawała się wilgoć. Do opakowań dodawana jest niewielka ilość żelu krzemionkowego. Nasiona są dobrze zabezpieczone i wilgoć nie powinna się do nich dostać, ale gdyby to się stało to żel krzemionkowy wchłonie nadmiar wilgoci – wtedy jego kolor zmieni się z pomarańczowego na niebieski. Jeżeli po otwarciu żel jest nadal pomarańczowy to możesz być pewny że wszystkie nasiona zakupione w Dinafem były profesjonalnie przechowywane, przy odpowiedniej wilgotności powietrza.

Barney's Farm

Derry, właściciel Barney’s Farm zaczął od kolekcjonowania nasion lokalnie występujących odmian marihuany, gdy we wczesnych latach ’80 podróżował po Azji i Bliskim Wschodzie, Afganistanie, Pakistanie, Indiach, Nepalu, Tybecie, Tajlandii, Birmie, Wietnamie i Chinach.

Razem z innym, podobnie myślącymi, utalentowanymi breederami na 3 lata osiadł wysoko w Himalajach gdzie rozpoczął uprawę i krzyżowanie zebranych wcześniej odmian. Wybrali fenotypy bogate w THC, zwracając również uwagę na smak i aromat. Wyniki były ekscytujące a oni zachwyceni zbiorami przeróżnych hybryd sativa/indica, dokonywanymi w śniegu, w trakcie długiej górskiej zimy.

W 1992 roku Derry wrócił do Amsterdamu wraz z cennymi genami odmian stworzonych w Himalajach i odkupił coffeeshop Barney’s. Barney’s Farm szybko stało się laboratorium badającym bardzo wiele wysokiej jakości odmian cannabis. Po krótkim czasie wielbiciele marihuany zorientowali się, że Barney’s Farm oferuje wyjątkowe odmian i zaczęli zjeżdżać z całego świata, aby móc je wypróbować.

Dzisiaj Barney’s Farm to znany na całym świecie lider w produkcji najwyższej jakości nasion marihuany, nadal prowadzący poszukiwania i kolekcjonujący geny cannabis występujące lokalnie w bardzo odległych zakątkach świata. Pasja i poświęcenie dla tego stylu życia pozwala im dostarczać nam więcej nowych, ekscytujących odmian marihuany.

Green House SeedsFirma prowadzi sprzedaż nasion marihuany od roku 1985.
00 Seeds Bank00 Seedbank posiada w swojej ofercie kilka interesujących odmian między innymi Auto Afghan Mass oraz Auto Bubble Gum.
Advanced SeedsStosunkowo młoda firma, jednak prężnie rozwijająca się sprzedają nasiona indoor oraz automatyczne.
Auto SeedsFirma prowadzi sprzedaż nasion marihuany od roku 2010.
Big Buddha SeedsSeedbank posiadający bardzo dużo znanych odmian pełnosezonowych jak również automatycznych.
Biohazard SeedsBiohazard to nowoczesny bank nasion specjalizujący się w selekcji i zachowania nowych linii feminizowane nasiona konopi wysokiej jakości.
Buddha SeedsBuddha Seeds specjalizuje się w stabilizacji i ulepszaniu szczepów marihuany.
Bulk Seed BankFirma posiadająca bardzo bogatą ilość odmian zarówno automatycznych jak i pełnosezonowych.
Delicious SeedsMłoda firma zajmująca się sprzedażą nasion, jednak mająca duży potencjał.
DNA GeneticsFirma prowadzi sprzedaż nasion marihuany od roku 2004.
Dr UndergroundFirma Dr Underground ma bardzo małą ilość odmian, ale słynie między innymi z bardzo dobrej odmiany Crystal M.E.T.H.
Elite SeedsFirma dbająca o profesjonalizm, przetrzymują wszystkie swoje odmiany w bankach genów i jako jedni badali metodę In Vitro przy tworzeniu nowych szczepów.
Eva SeedsFirma pochodząca z Jamajki, dobra breeder z tradycjami ;)
Flying DutchmenBreeder pochodzący jak sama nazwa wskazuje z Holandii, posiada w ofercie nasiona regularne jak i feminizowane.
GenehtikProducent zaczynający w latach 90, ich odmiany zdobyły wiele nagród.
Grass-O-MaticBardzo firma, chwaląca się bardzo stabilnymi genami swoich odmian.
Joint Doctor'sPrzez ostatnich 15 lat Joint Doctor bez przerwy zagłębiał się w wyjątkowo szeroką ilość zagadnień związanych z cannabis. Był konsultantem podczas badań nad odmianami cannabis, ma doświadczenie w uprawie konopi przemysłowej jak i badaniach genetycznych marihuany. Jego publikacje ukazały się m.in. w Cannabis Culture, Internationa Hemp Association Journal (Holandia) i w Heads Magazine. Życie jakie prowadził Joint Doctor można nazwać ‘odyseją marihuany’.
Kannabia SeedKannabia to jedna z pierwszych hiszpańskich firm zajmujących się nasionami marihuany i aktualnie jedna z najlepszych. Mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu nowych odmian marihuany i w produkcji nasion. W wyniku udoskonalania warunków pracy ich nasiona stają się coraz lepsze.
Macaronesia SeedsFirma pochodząca z Hiszpani, mająca w swojej ofercie jedynie kilka odmian nasion.
Mandala SeedsMandala Seeds została założona w roku 2004.
Ministry of CannabisW 2008 wprowadzili na rynek linię nasion autoflowering, w formie regularnej i feminizowanej, a od stycznia 2009 sprzedają tylko feminizowane nasiona.
NirvanaProducent posiadający ponad 20 lat doświadczenia na rynku, mający w ofercie nasiona pełnosezonowe jak i automatyczne.
Paradise Seeds

Po 12 latach uprawy, testowania i eksperymentowania na różnych odmianach założony został w 1994 roku bank Paradise Seeds. Ok. 17 lat temu w Amsterdamie wiele coffeeshopów zaczęło sprzedawać hasz importowany z Indii, Afganistanu i Maroko, a marihuanę z Tajlandii, Kolumbii, Meksyku i Malawi. Większość była kiepskiej jakości, ale czasy się zmieniały, nowe odmiany sprowadzano z USA. Były to pierwsze krzyżówki różnych odmian i były już trochę wyższej jakości. W tym czasie zaczęliśmy zajmować się badaniem nad mocniejszymi odmianami mrihuany. To miało miejsce w Amsterdamie i kilku lokalizacjach outdoorowych w Holandii. Naszym celem było stworzenie lepszej marihuany o słodko/pikantnym smaku i mocniejszym haju ze względu na własne potrzeby.

To zaowocowało kilkoma nowymi odmianami, a nasiona rozdaliśmy wielu osobom aby również je mogli uprawiać. Dzięki takim pionierom jak my, holenderska marihuana stała się najlepsza na świecie a uprawianie jej stało się jeszcze bardziej popularne. Również wiele osób z zagranicy zdało sobie sprawę że holenderska marihuana jest najwyższej jakości. Kupowali nasiona i uprawiali marihuanę na własny użytek. W tym czasie nasze nasiona zaczęły docierać do ludzi przez jeden z coffeeshopów w Amsterdamie.

Zapotrzebowanie rosło i to co zaczęło się jako poszukiwanie i eksperymenty dla poszerzenia własnej wiedzy i z uwielbienia dla Ganjy, przerodziło się w ‘Paradise Seeds’, seed bank o znanej, wysokiej jakości, zaopatrujący growerów w oryginalne nasiona najwyższej jakości.

W 1999 roku zdobyliśmy 1 miejsce za naszą słynną odmianę Sensi Star na Highlife Cup – najbardziej obiektywnym konkursie marihuany w Hollandii. Ponownie zdobyliśmy 1 miejsce za Sensi Star, też w 1999 roku na High Times Cannabis Cup, w 2000 roku 4 miejsce za odmianę Nebula i 2 miejsce ponownie za Sensi Star.

W Paradise Seeds mamy ścisłe kryteria wyboru cech odmian takie jak moc i smak. Dzięki temu tworzymy mocne odmiany, które zadowolą każdego kto lubi najsłodsze owoce z holenderskiego edenu. Nasze nasion uprawiane są organicznie i regularnie testowana jest ich jakość. Jedno opakowanie zawiera 10 nasion oraz podstawowe informacje o uprawie, kwitnieniu i zbiorach.

Pure SeedsProdcuent pochodzący z Barcelony.
Pyramid SeedsFirma pochodząca z Hiszpani, posiadająca bardzo bogatą ofertę nasion pełnosezonowych oraz automatycznych.
Reggae SeedsMarka mająca swe początki w roku 2006.
Reserva PrivadaFirma oferuje w większośći odmiany medyczne.
Resin SeedsProducent pochodzący z Barcelony, działający na rynku od roku 2008.
Ripper SeedsKorzenie tej firmy sięgają roku 2000, jednak zaczęli sprzedawać nasiona pod marką Ripper Seeds dopiero w rou 2011.
Royal DutchFirma posiadająca w ofercie wyłącznie feminizowane odmiany marihuany.
SagarmathaHolenderska marka, o której niestety nie udało nam się zdobyć wiele informacji.
Samsara SeedsKolejny breeder pochodzący z Hiszpani, specjalizują się w sprzedaży nasion konopi od roku 2008.
Seeds of LifeHiszpańska firma, posiadają dość skromny wybór odmian.
Sensi GeneticsPolski breeder, specjalizujący się w odmianach automatycznych.
Serious SeedsZa genetykę dostępną w Serious Seeds odpowiedzialny jest breeder Simon. Studiował biologię na Uniwersytecie w Amsterdamie. Simon nie palił tytoniu i tym samym marihuany ponieważ zazwyczaj w Holandii aby skręcić jointa miesza się marihuanę z tytoniem. Simon odkrył powody do palenia czystej marihuany podczas swojej podróży przez Afrykę w 1986 roku. Od tego czasu zaczął kolekcjonować nasiona i po powrocie do Holandii uprawiał marihuanę dla własnej przyjemności, krzyżując rośliny, które wydawały mu się dawać najlepsze rezultaty. Kontakty z innymi growerami dały mu dostęp do wielu różnych odmian, z których również selekcjonował najlepsze rośliny. Nie zawsze znał genetyczne pochodzenie swoich roślin.
Short StuffShort Stuff Seedbank posiadają w ofercie nasiona pełnosezonowane jak i automatyczne.
Soma SeedsFirma pochodząca z Holandii, posiadają w ofercie wyłącznie feminizowane nasiona konopi.
Strain HuntersCzęść Green House Seeds, specjalizująca się w wyprawach w najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu nowych, unikalnych odmian.
The Bulldog SeedsFirma pochodząca z Amsterdamu, zanim zaczęli sprzedawać nasiona prowadzili Coffeshopy, handlem nasionami konopi zajmują się od 2010 roku.
Zambeza Seeds
White LabelHolenderska firma powiązana bezpośrednio z firmą Sensi Seeds, za jakość ich nasion możesz być pewien.
World of SeedsFirma pochodząca z Hiszpanii, posiadająca bardzo bogatą ilość odmian w swojej ofercie.
Bestsellery
AK47 Auto
AK47 Auto
20,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
20,00 zł
White Widow Auto
White Widow Auto
20,00 zł
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto
20,00 zł
Devil's Kiss Auto
Devil's Kiss Auto
20,00 zł
LSD
LSD
20,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
20,00 zł
White Russian Auto
White Russian Auto
20,00 zł
Speed Auto
Speed Auto
22,00 zł
AK47
AK47
20,00 zł
NASIONA MARIHUANY NOWOŚCI
Critical Fast - BIOGENETIC
Critical Fast - BIOGENETIC
50,00 zł
KC33 Fast - BIOGENETIC
KC33 Fast - BIOGENETIC
50,00 zł
Leda Uno Fast - BIOGENETIC
Leda Uno Fast - BIOGENETIC
50,00 zł
Top44 Fast - BIOGENETIC
Top44 Fast - BIOGENETIC
50,00 zł
Bubba Kush Auto - BIOGENETIC
Bubba Kush Auto - BIOGENETIC
50,00 zł
Gelato Auto - BIOGENETIC
Gelato Auto - BIOGENETIC
50,00 zł
C4 Auto - BIOGENETIC
C4 Auto - BIOGENETIC
50,00 zł
Grapefruit Auto - BIOGENETIC
Grapefruit Auto - BIOGENETIC
50,00 zł
Tangie Auto - BIOGENETIC
Tangie Auto - BIOGENETIC
50,00 zł
Bruce Banner Auto - FASTBUDS
Bruce Banner Auto - FASTBUDS
58,00 zł
Kosher Cake Auto - FASTBUDS
Kosher Cake Auto - FASTBUDS
58,00 zł
Mimosa Cake Auto - FASTBUDS
Mimosa Cake Auto - FASTBUDS
58,00 zł
Wedding Glue Auto - FASTBUDS
Wedding Glue Auto - FASTBUDS
58,00 zł
Purple Punch Auto - FASTBUDS
Purple Punch Auto - FASTBUDS
58,00 zł
Zkittlez Auto - BIOGENETIC
Zkittlez Auto - BIOGENETIC
50,00 zł
Fast Passion - BIOGENETIC
Fast Passion - BIOGENETIC
50,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl