Auto Creeper - Super Sativa Seed Club

  • Auto Creeper - Super Sativa Seed Club - 1
  • Auto Creeper - Super Sativa Seed Club - 2
  • Auto Creeper - Super Sativa Seed Club - 3
  • Auto Creeper - Super Sativa Seed Club - 4
Dostępność:duża ilość
Wysyłka w:24 godziny
Cena:140,00 zł 140.00
ilośćszt.
Zyskujesz 10 pkt [?]
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena:(12) 4.58333
Kod produktu:4E4B-634D9

Auto Creeper - Super Sativa Seed Club opis produktu

Auto Creeper - DUTCH PASSION

W latach 80-tych, SSSC pracowało nad szczepem Indica o nazwie Williams Wonder. Był to interesująca i dość dziwaczna odmiana. Czasami, wykazywała cechy automatycznie kwitnące. Było to czymś niezwykły, gdyż odmiany automatycznie kwitnące były w tamtych czasach czymś bardzo nowatorskim.


Odmiany nasion automatycznie kwitnących są wciąż w fazie nieustannych badan i analiz, ponieważ wciąż istnieje wiele słabszych genetyk o niskiej sile działania. Jednakże, ostatnio pojawiły się naprawdę wyjątkowe odmiany automatycznie kwitnące. Czasami, ich pojawienie się zawdzięczamy selektywnej uprawie automatycznie kwitnących kwiatów z najlepszą genetyką przez wiele pokoleń. Dzięki tej czynności, odmiana zachowuje gen automatycznie kwitnący, a także cechy, wpływające na wysoki poziom THC, smak czy aromat, pochodzący z genetyki rodzicielskiej z okresu fotoperiodycznego.

Po przestudiowaniu wielu upraw aut okwiatów rozpoczęliśmy prace nad stworzeniem odmiany Auto Creeper. Sądzimy, że nasza praca przyniosła zupełnie nowe podejście do automatycznych nasion. Po ponownym założeniu SSSC wiedzieliśmy, że aby nasza kolekcja nasion była prawdziwie nowoczesna, potrzebna jest nam solidna odmiana automatycznie kwitnąca. Ale, chcieliśmy aby była ona o wiele lepszej jakości niż typowe szczepy auto o średniej jakości, które dominują obecnie na rynku.

Auto Creeper został stworzony w całości w oparciu o genetyki bogate w THC, pochodzące z naszej fotoperiodycznej odmiany Sativy, Creeper. W naszej bogatej kolekcji nasion nadal znajduje się automatycznie kwitnąca wersja oryginalnego Williams Wonder. Wykorzystano ją, aby nadać nowej odmianie właściwości automatycznie kwitnące.

Potrzebne były ponad trzy lata wysiłku i dużo dystansu do oryginalnego Creepera, aby nasz zespół był w pełni zadowolony z jakości swojego dzieła. Auto Creeper osiąga, zazwyczaj wysokość 1 metra z rozległymi bocznymi rozgałęzieniami. Czas wzrostu od nasion do zbiorów zajmuje mu około 11 tygodni, czasem nawet nieco dłużej w przypadku fenotypów o największej wydajności. Pąki wyglądają jak prawdziwe kwiaty Sativa, długie i rozciągliwe. Można zauważyć szerokie, typowe dla Indiki liście, świadczące o dziedzictwie Williams Wonder. Natomiast, zapach i potężne efekty działania to już typowa Sativa. Należy spodziewać się dużych zbiorów, szczególnie w optymalnych warunkach oświetleniowych.

Typ: Feminizowane
Genotyp: Sativa
Geny: (Creeper x Williams Wonder) x Creeper
THC: Wysokie
Wysokość: Do 1m
Czas zbioru: 11 tygodni
Smak: Cytryna,ziemia,kwaśne jabłka

3szt. - 140zł
5szt. - 225zł
8szt. - 338zł

Dane techniczne z filtrowania - Auto Creeper - Super Sativa Seed Club

PRZEZNACZENIEAutomat (Indoor/Outdoor)
GENOTYP100% Sativa
ZAWARTOŚĆ THC 21-25%
CZAS KWITNIENIA10 - 12 tygodni
WYSOKOŚĆŚrednie (do 130cm)
FEMINIZOWANE NASIONATak
KATEGORIA PRODUKTUSuper Sativa Seed Club

Auto Creeper - Super Sativa Seed Club - opinie

*
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl