Nasiona Marihuany Aloha OG - SENSI SEEDS

  • Aloha OG - SENSI SEEDS - 1
  • Aloha OG - SENSI SEEDS - 2
Dostępność:duża ilość
Wysyłka w:24 godziny
Cena:45,00 zł 45.00
ilośćszt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena:(2) 4.5
Producent: Sensi Seeds
Kod produktu:CAA4-87612

Nasiona Marihuany Aloha OG - SENSI SEEDS opis produktu

Feminizowane nasiona Aloha OG to doskonały wybór dla ogrodników, którzy lubią rośliny średniej wielkości, ale plony w rozmiarze XL. Czas kwitnienia wynosi od 55 do 70 dni, co jest typowe dla linii tej odmiany Girl Scout Cookies i Face-Off OG. Hodowcy na wszystkich poziomach odniosą sukces dzięki tej łatwej w uprawie roślinie. Gęste, purpurowe pąki osadzone są na mocnych gałęziach z jasnozielonymi liśćmi. Feminizowana Aloha OG zaczyna się od efektów mózgowych i wdzięcznie zmienia tempo, aby zapewnić trwałe upalenie ciała.

Wzór wzrostu feminizowanej Aloha OG

Aloha OG Feminizowana to odmiana z dominującą indicą. Dziedziczenie indica jest obecne w zwartej i szerokiej strukturze wzrostu roślin. Duże, jasnozielone liście przypominają również odmiany Indica. Ciężkie liście i ciasne odstępy międzywęzłowe tworzą gęsty baldachim. Aloha OG skorzysta na regularnej defoliacji, aby poprawić przepływ powietrza i odsłonić miejsca pąków.

Nasiona Aloha OG są feminizowane, co eliminuje domysły związane z identyfikacją i usuwaniem męskich roślin z ogrodu. Aloha OG ma szersze niż przeciętne okno zbiorów od 55 do 70 dni.

Aloha OG to stabilnie rosnąca roślina, która dodaje większość swojej wysokości w fazie kwitnienia. Ogrodnicy mogą przewidzieć, że ta roślina rozciągnie się o 75% wzrostu wegetatywnego. Feminizowane nasiona Aloha OG kończą się na średniej wysokości, ale zwarty charakter pozwala naszym hodowcom na plony w rozmiarze XL.

Ogrodnicy, którzy chcą zmaksymalizować zyski, zwracają uwagę na feminizowane nasiona Aloha OG. Fakt ten przypisuje się plonom XL, które Aloha OG rutynowo produkuje dla hodowców. Ogrodnicy w pomieszczeniach zachwycają się plonami od 500 do 550 gramów na m². Ogrodnicy na zewnątrz odnotowują jeszcze większe plony, często przy 600+ gramach na roślinę.

Ciasne odstępy międzywęzłowe Aloha OG pomagają zwiększyć wagę ułożonych w stos gałęzi gęstych pąków. Pod koniec kwitnienia ogrodnicy zauważą zwiększone pokrycie włoskami na pąkach. Ciemne słupki schowają się w przylistkach, a jasnozielone liście przejdą. Gdy Aloha OG kończy kwitnienie, na liściach i pąkach można uzyskać fioletowe odcienie.

Aloha OG Feminizowana to doskonały wybór do całorocznego ogrodnictwa w pomieszczeniach. Na zewnątrz Aloha OG jest znośna w chłodniejszym i wilgotniejszym klimacie kontynentalnym. Ze względu na zwartą naturę tego szczepu, wiele powszechnych technik treningowych nie jest wymaganych do osiągnięcia dużych plonów. Jedną z technik, na którą dobrze reaguje Aloha OG, jest jednak SOG.

Efekt, smak i zapach feminizowanej Aloha OG

Aloha OG Feminizowana to szczep w 70% indica i 30% sativa, który pod wieloma względami skłania się w stronę indici pod względem zapachu, smaku i działania. Jednak niewielki wkład z linii sativy daje Aloha OG wyczuwalne nuty słodyczy i owoców. Innym godnym uwagi wpływem będzie początkowy początek efektów, podobnie jak w przypadku odmian sativa.

Feminizowana Aloha OG ma początkowy efekt, który podnosi na duchu, poprawia nastrój i zapewnia mózgowe doznania przypominające wiele odmian sativy. Efekty płynnie przechodzą następnie w wydłużony i relaksujący efekt ukojenia ciała. Na tym etapie doświadczenia linia indica przejmuje kontrolę i tworzy uspokajające uczucie, które pozwala ogrodnikom odpocząć po długim, wymagającym fizycznie dniu.

Feminizowana Aloha OG to bardzo pachnący kwiat, zarówno po zbiorach, jak i podczas wzrostu rośliny. Zapachy delikatnie nasilają się, aż do kwitnienia i powszechną praktyką jest posiadanie dobrego systemu filtracji powietrza. Na zewnątrz ziemiste i piżmowe aromaty lepiej kamuflują się w otoczeniu, ale Aloha OG wciąż jest wyczuwalna na wietrze.

Po wysuszeniu, przycięciu i utwardzeniu kwiatów, nos zwiększa się o jeden stopień dalej. Dobre lekarstwo wydobędzie czarująco słodki front-end profilu terpenowego. Tuż za słodyczą kryją się bogate i głębokie, ziemiste tony, które zmysły mogą podziwiać. Uzupełnieniem profilu terpenowego suszonego kwiatu jest wyraźnie piżmowy aromat, który dodaje ostrej nuty w powietrzu.

Aloha OG Feminizowana ma profil smakowy, który uzupełnia i uzupełnia silny profil terpenowy występujący w suszonych kwiatach. Na języku ziemiste i piżmowe nuty łączą się w skunkowy smak, który paleta może rozszyfrować. Dodatkowo kremowy i gładki smak pełni rolę wspierającą wraz z lekko owocową esencją. Sprzeczność wyraźnych smaków łączy się w niezapomnianą ucztę dla tych, którzy mają szczęście ją znaleźć.

Typ: Feminizowane
Geny: Girl Scout Cookies x Face Off OG
Genotyp: Indica 70% / Sativa 30%
Plon Indoor: 500 - 550 gr/m2
Plon Outdoor: 600 gr na roślinę
Wysokość: Średnia
Czas kwitnienia: 55 - 70 dni

1szt. - 45zł
3szt. - 113zł
5szt. - 178zł
10szt. - 338zł

Dane techniczne z filtrowania - Aloha OG - SENSI SEEDS

PRZEZNACZENIEIndoor / Outdoor
GENOTYPGłównie Indica
PLONDuży XL (450g-550g/m2 Indoor)
CZAS KWITNIENIA7 - 9 tygodni
WYSOKOŚĆŚrednie (do 130cm)
FEMINIZOWANE NASIONATak
KATEGORIA PRODUKTUSensi Seeds

Aloha OG - SENSI SEEDS - opinie

*
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl