Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

FASTBUDS Green Crack 0

FASTBUDS Green Crack

Green Crack przypomina turbodoładowany napój energetyczny o smaku mango. Jest to odmiana marihuany, która oferuje owocowy przypływ czystej adrenaliny wytwarzanej z marihuany. Jest to bezpieczne połącznie, które nie wpływa na jakość. Jego reputacja jest po prostu spektakularna, biorąc pod uwagę jej gwiezdne połączenie wysoce pożądanych cech, które są bardzo poszukiwane z różnymi odmianami marihuany: świetna ogólna wydajność, łatwy wzrost, energetyczny szum i wykwintny owocowy smak.

Informacje podstawowe:

Smak: Mango
Outdoor/indor: tak/tak
Płeć: Feminizowane
Geny: sativa / indica
Genetyka: Automatyczne kwitnienie GreenCrack
Kwitnienie: 8 tygodni od kiełkowania
Zbiór: 500 - 650 gr / m2; 70-300 g / roślina
Wysokość: do 35 cali Wysokość UE: 60-90 cm
THC: Bardzo wysokie
CBD: 0,7%
Automatyczne kwitnienie: Tak

Smak

Smaki, które się rozwijają, są idealne dla miłośników owocowości. Dominuje cytrusowy, ale ziemisty z egzotycznym dotykiem jest również widoczny w posmaku. Dzięki swojej potężnej pikantności owocowej i słodkiemu zapachowi mango, ta odmiana jest idealna i przyjemna w użyciu przez cały dzień.

Efekt

Green Crack naprawdę uderza cię dużą ilością energii. Zawartość THC 20% i niski poziom CBD sprawiają, że jest idealnym lekiem dla pacjentów, którzy czyją zmęczenie, stres i depresję. Zalecane do użycia w ciągu dnia. Pomaga, gdy jest stosowany w leczeniu pacjentów z chronicznym zmęczeniem i wysokim poziomem stresu i depresji. Jest również wskazany w ciężkich przypadkach choroby Leśniowskiego-Crohna, ponieważ zmniejsza nudności i pobudza apetyt. Być może to właśnie aromaty szczepu i terpeny wywołują uczucie dobrego samopoczucia i zwiększają wigor i energię. Nie ma wątpliwości, że kilka szczepów może dorównać skoncentrowanej energii wytwarzanej przez tę hybrydę. Działa na poziomie mózgowym jako eliksir dla twoich neuronów, wywołując ożywczy efekt.

Rozwój

Ten szczep jest hybrydą sativa / indica z niektórymi fenotypami afgańskimi. Pozostała linia pochodzi od dwóch genetycznych linii potomków Skunk # 1 i ruderalis typu sativa / indica. Jest silna, energiczna rośliną i do tego bardzo produktywną. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Fast Buds, jest to roślina hybrydowa łatwa w uprawie, a także automatycznie kwitnąca i feminizowana, dzięki czemu nadaje się zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Rośnie do średnich rozmiarów, z minimalną wysokością 60 cm. Będziesz zaskoczony jego optymalną odległością międzymiastową. Może to być zbiór w zaledwie 8-9 tygodni i ma bardzo dobre plony, prawie 600-650gr / m2. Jego pąki są gęstsze niż w średnich sativach. W kwiatach jest dosłownie pokryta żywicą, a pąki są całkowicie białe.

Zastosowanie medyczne:

Jaskra, Nudności, Padaczka, stwardnienie rozsiane, Ból pleców, PMS, zapalenie stawów, opryszczka, reumatyzm, sierp sierpowy, wykrztuśny, stres, migreny, AIDS, guzy, astma odny z dobrymi plonami.

TanieSianie Komentarze (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl