Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Czym różni się Indica od Sativy?

0

Chcesz wiedzieć czym różni się Indica od Sativy ? W tym blogu, mamy dla ciebie przygotowane, najważniejsze informację, o których powinieneś wiedzieć.

Z pewnością słyszałeś, widziałeś a może nawet doświadczyłeś, dwóch odmian marihuany jakimi jest Indica i Sativa. Ta jedna roślinka, jedno słowo a tak wiele efektów doznawanych przez konsumentów marihuany.Zastanawia cię, w jaki sposób wpływają onena ludzki organizm ? Dlaczego, Jedna potrafi zrobić z ciebie kreatywnego i pełnego pomysłu człowieka, unoszącego się ponad chmury. Druga zatem, wprowadzić cię w stan rozluźnienia na tyle dobrze, że nie będziesz mógł podrapać się po plecach. Tyle Pytańi Tyle samo odpowiedzi.W tymwpisie zaspokoimy twoją ciekawość do takiego stopnia, iż sam wybierzesz swoją ulubioną odmianę.

Wszystkie gatunki marihuany, różnią się genami i za każdym razem inaczej wpływają na nasz umysł i ciało.Jeżeli jesteś, jednym z tych co zażywają konopie indyjskie, chcemy abyś wiedział, który rodzaj jest taki jaki oczekujesz.

Czym jest Indica i jak wpływa na ciebie?

Indica - to właśnie ta odmiana ma niezwykle silny, słodki lub kwaskowaty zapach np. Og Kush, Northern Lights. Dostarczają nam napewno rzadko spotykany relaks i mocny haj. Przy niej możemy zwalczać między innymi wewnętrzny niepokój, bóle mięśni czy też zaburzenia snu. W Polsce bardzo często słyszy się o niedoborze snu więc dobrze dobrana dawka powinna pomóc nam w tym problemie. Stosuje się najlepiej wieczorem przed snem. Najlepszym miejscem do skorzystania jest dom, który zrelaksuję ciebie w odpowiedni sposób.

Właściwości cannabis Indica :

-łagodzi niepokój i stres,

-rozluźnia mięśnie,

-łagodzi skurcze,

-łagodzi bóle głowy i migreny,

-łagodzi bóle.

Czym jest Sativa i jak wpływa na ciebie?

Sativa -Jej zapach jest bardzo intensywny, trawiasty, przyjemny dla nas. Duża ilość konsumentów marihuany, która smakuje odmianę sativymówi o nagłym przypływie pozytywnej energii, oraz kreatywnych myśli. Wiele artystów, twórców wykorzystuje tę odmianę do swoich planów. Potrafi zainicjować początek dobrych myśli co sprawia, że czujemy się bardziej szczęśliwy. Dobrze jest spożywać ją za dnia.

Właściwości cannabis Sativa

-walka z depresją,

-kreatywność,

-pobudzenie i energia,

-polepsza skupienie,

-poczucie euforii i łatwości.

Jak rozróżnić odmiany?

Nie istnieje pewna, skuteczna odmiana, która pozwoli nam rozróżnić odmiany od siebie. W postaci ususzonej Indica ma plony, kwiaty bardziej gęste i twardsze oraz są ciemnego koloru. Sativa natomiast jest jaśniejsza i mniej zbita. Jeżeli tak bardzo chcecie zobaczyć która rośłina należy do odmiany to wystarczy ją skosztować i poczekać na efekt.

TanieSianie Komentarze (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl