Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Durban Poison od Dutch Passion 0

Durban Poison od Dutch Passion

DURBAN POISON

Na początek jak zwykle małe info:

Genetyka: 100% sativa

Uprawa: Ta wielka, wczesnobarwna sativa może być uprawiana również w pomieszczeniach. Wysoki, wysoko plonujący, nie pachnie zbyt długo i ma wiele fenotypów. Hermienie jest niestety częstym problemem.

Efekt: Optymistyczny i podnoszący na duchu, rozszerza twój umysł, wyostrza zmysły i jest dobry dla kreatywności, przyjęć i innych okazji towarzyskich, a także spędzania czasu na świeżym powietrzu. Durban Poison można palić rano i wczesnym popołudniem. Efekt nie kończy się na zmęczeniu i ciężkim przygnębieniu. Pomaga przy migrenach, artretyzmie, depresji i nudnościach.

Smak: Niezapomniany, złożony bukiet. Przypomina o Sour Diesel, ale jest słodszy. Anyż, lukrecja, mięta, sosna, cytryna, skunks.

Durban Poison to klasyczna odmiana zewnętrzna i wewnętrzna, wystarczająco mocna, aby uprawiać outdoor w ekstremalnych północnych i południowych szerokościach geograficznych. Została sprowadzona do Holandii z Południowej Afryki i była hodowana przez wiele lat w latach 70-tych. Z każdym pokoleniem Durban Poison coraz bardziej dostosowywał się do wietrznych i deszczowych warunków północnej Europy. Podczas procesu hodowlanego niektóre nieznane genetyki indica zostały skrzyżowane z Durbanem. Durban może początkowo pokazywać szerokie liście w stylu indica, ale wzorzec wzrostu pozwala dominować dominację sativy z długimi kwiatami przebijanymi przez szczupłe liście w stylu sativy.

Durban Poison jest gotowy do zbioru po 8-9 tygodniach w pomieszczeniu. Na zewnątrz może osiągnąć 2-3 metry wysokości i jest zbierana na początku jesieni. Przy wystarczającej przestrzeni korzeniowej Durban rozwija silne gałęzie boczne, które niosą ciężkie żywiczne kwiaty. Rozwój rośliny, wygląd zbiorów, energetyzujący i podnoszący haj; wszystkie ce cechy dają nam znać że to bardzo dobra sativa. Durban Poison ma ostry, mętny smak z nutami anyżu, lukrecji i goździków. Pąki są często ciemnozielone i odporne na pleśń i szkodniki. Bardzo silny i zgodny z dobrymi plonami.

TanieSianie Komentarze (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl