Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Medyczna marihuana zbyt mocna

0
Medyczna marihuana zbyt mocna

Część medycznej marihuany w Kanadzie zostanie wycofana. O ile dobrze nam wiadomo, jest to drugi raz, kiedy doszło do wycofania partii. Powód jest wyjątkowy – jak podaje Health Canada, medyczna marihuana jest zbyt silna.

“W trakcie regularnych inspekcji prowadzony w ramach Regulaminu Medycznej Marihuany, inspektorzy określili maksymalną ilość delta-9-tetrahydrokanabinolu (THC) na 9,07%, z zakresem +/- 2% THC. Jednakże, gdy próbki zostały ponownie zbadane w laboratorium, wykazano, że produkt może mieć zawartość THC na poziomie nawet 13,7%.

Podczas ekspozycji na wysokie stężenia THC, może wystąpić zwiększone ryzyko pewnych niekorzystnych efektów, jednak poziom THC w tym produkcie nie jest na tyle wysoki, aby spowodować ryzyko dla zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów. Spółka nie otrzymała żadnych skarg o niekorzystnych zdarzeniach i efektach związanych ze stosowaniem tego produktu, dlatego też, negatywny wpływ błędnego stężenia tetrahydrokanabinolu na zdrowie i bezpieczeństwo klientów jest niski.

Naturals Project Inc. poucza klientów, aby natychmiast zaprzestali korzystania z marihuany pochodzącej z tej partii. Klienci powinni zwrócić zakupioną trawkę kontaktując się z Naturals Project, aby uzyskać odpowiednie opakowanie i opłacony transport zwrotny. Jeśli pacjenci chcą zutylizować produkt w domu, powinni dodać wody do suszu konopi indyjskich, co uczyni go bezużytecznym, a następnie wymieszać ze żwirkiem maskującym zapach i usunąć go razem z odpadami domowymi.

Producenci marihuany do celów medycznych podlegają rygorystycznym przepisom, które muszą spełniać wymagania bezpieczeństwa regularnych kontroli, jednak w tym przypadku moc medycznej trawki w Kanadzie była wyższa niż hodowcy przewidywali.

TanieSianie Komentarze (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl