Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Red Purps od Famale Feeds 1
Red Purps od Famale Feeds

Red Purps od Female Seeds

Nasiona marihuany outdoor

Red purps jest odmianą polecaną szczególnie dla początkujących, a dzięki swojej wytrzymałości nie potrzebuje specjalnych warunków do wzrostu.

Kilka szczegółów tej odmiany:

Genetyka: The Purps x Ice
Indoor: 7-8 tygodni
Outdoor: tak, wczesny wrzesień.
Wysokość: Indoor 40-80 cm | Outdoor: 100-150 cm
Wydajność: Indoor: 350-400 g / m² | Outdoor: nawet do 150 g / roślinę
Smak / zapach: smak słodyczy, lukrecji i winogron, kwiatowy, owocowy i zapach oleju napędowego
Efekt: silny i motywujący.

Otrzymane od hodowcy w Kanadzie w 2011 roku, Ferry (główny hodowca female) zabrał się do pracy. Z trzech fenotypów wybrał najpiękniej wyglądające fioletowo-niebieskie feno i skrzyżował je z ICE, aby go ustabilizować i poprawić jego produkcję. Przez kilka pokoleń była krzyżowana wstecznie, aby w pełni przywrócić ten cudowny smak winogron i lukrecji. Nie najlepsze plony, ale jeden z naszych ulubionych szczepów, jeśli chodzi o smak i zapach.

Bardzo łatwo jest uprawiać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz i jest to bardzo szybka odmiana. Kwitnienie w domu trwa około 7 tygodni. Kwitnienie na zewnątrz kończy się w połowie września w Holandii. Outdoor Red Purps rośnie zaledwie około 1,5 metra, więc jest idealna do uprawy guerilli. Pierwsze oznaki kwitnienia pojawiają się w połowie lipca. Ogólnie ma bardzo zwartą strukturę. Pąki wykazują ciemne zabarwienie od purpurowego do czerwonego. Pięknie gęste pąki z imponującą wydajnością żywicy. To nie największy, ale bardzo wysokiej jakości stuff.

Ma nutę purpurową w smaku, która ma niesamowitą głębię w odcieniach słodyczy, lukrecji i winogron. Odmiana konesera! Zapach jest kwiatowy, diesel i owocowy. Efekt jest silny i motywujący, bardziej pochylony w kierunku korzeni Sativy. Świetny całodniowy haj, który nie powoduje, że jesteś zbyt wyświechtany.

TanieSianie Komentarze (1)

Witam
1 sierpnia 2020

Chciałbym się dowiedzieć kiedy sadzic red purps

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl