Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Ostatnio oglądane
Passion #1 - DUTCH PASSION
Passion #1 - DUTCH PASSION
33,00 zł
Northern Light Auto
Northern Light Auto
20,00 zł
Purple Kush Auto
Purple Kush Auto
20,00 zł
OG Kush Auto
OG Kush Auto
20,00 zł
Purple Kush
Purple Kush
20,00 zł
Czerwone oczy po marihuanie 3
Czerwone oczy po marihuanie

Czerwone oczy po marihuanie

Czerwone oczy to zazwyczaj klasyczny mit który pojawia sie w środowisku palacz, dzisiaj sobie o tym porozmawiamy. Dla niektórych osób jest to gwarantowane wydarzenie, podczas gdy dla innych, którzy wydają się być mniej wrażliwi, czerwone oczy mogą pojawiać się i znika w zależności od ilości lub jakości marihuany, którą konsumujemy.

Co powoduje tę powszechną reakcję? W grę może wchodzić kilka czynników.

Podstawową przyczyną zaczerwienienia oczu po paleniu marihuany jest również główny powód, z którego roślina słynie czyli leczenia jaskry . W skrócie, THC obniża ciśnienie krwi, co z kolei powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych. Kapilary oczne rozszerzają się, co zwiększa przepływ krwi do oczu i zmniejsza ciśnienie wewnątrzgałkowe. Zwiększony przepływ krwi powoduje zaczerwienienie, natomiast spadek ciśnienia jest taki sam, jak u pacjentów z jaskrą.

Ta reakcja wyjaśnia zmiany natężenia czerwonych oczu. Poszczególne osoby mogą palić szczepy z niskim THC jednego dnia i odczuwają niewielkie lub brak czerwonych oczu, a następnego dnia ich oczy mogą być czerwone jak buraki po skręcie z silniejszą odmianą.

Dodatkowo, to wyjaśnienie stanowi dlaczego czerwone oczy mogą nadal występować nawet przy braku dymu. To nie dym powoduje, że twoje oczy są czerwone, ale kannabinoidy.

Biorąc to pod uwagę, niektórzy mogą mieć alergię lub podrażnienie na konopie indyjskie, może występować zwiększone zaczerwienienie oczu. Jednak dla tych wrażliwych osób doświadczenie będzie najprawdopodobniej powszechną reakcją również na dym tytoniowy, czy nawet kadzidła.

TanieSianie Komentarze (3)

Jur
7 listopada 2018

Mam ziomka co pali bardzo dużo ale nigdy oczu czerwonych nie miał, co przypadek to inne działanie

W23
7 listopada 2018

Lek na jaskrę

Maciek
7 listopada 2018

Ja mam zawsze, krople nie pomagają :( Moja dziewczyna zawsze pozna kiedy paliłem :D

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl