Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Co to jest Cannabis Ruderalis? 2
Co to jest Cannabis Ruderalis?

Co to jest Cannabis Ruderalis?

Być może znasz już różnice między odmianami konopi indica i sativa , ale czy słyszałeś o marihuanie ruderalis? Dziś mamy dla was szybki wpis który może nakreślić wam czy charakteryzuje się Rudedalis.

Pochodzenie konopi indyjskich Ruderalis

Termin ruderalis pochodzi od słowa root ruderal . W świecie roślin, gatunek ruderalny to taki, który rośnie, mimo że jego środowisko jest zamieszkałe przez ludzi lub w inny sposób dotknięte naturalnymi zaburzeniami tego obszaru. Wiele osób uważa, że ruderalis jest potomkiem genetyki indica, która dostosowała się do trudnych warunków klimatycznych i krótszych okresów wegetacji północnych regionów, z których pochodzi. Cannabis ruderalis pochodzi z obszarów Azji, Europy Środkowo-Wschodniej, a szczególnie z Rosji, gdzie botanicy użyli określenia ruderalis, aby sklasyfikować rasy roślin konopi, które uciekły przed ludźmi i uprawą, dostosowując się do ekstremalnych warunków panujących w tych klimatach.

Pierwotnie marihuana ruderalis była uważana za dziką odmianę konopi indyjskich. Jednak w ostatnich latach wprowadzono krzyżowanie tego gatunku, aby stworzyć na nowe odmiany hybrydowe.

Właściwości konopi indyjskich Ruderalis

Cannabis ruderalis to roślina krótka i szypułkowa, szczególnie w porównaniu do jej odpowiedników sativa i indica. Zwykle mieści się na wysokości od 1 do 2,5 stopy w czasie zbioru, z chropowatym i kudłatym wzorem wzrostu, który wytwarza szerokie listki, które wyrażają się w jasnozielonym odcieniu. Pąki z rośliny ruderalis wydają się być małe, ale wciąż względnie masywne, i są podtrzymywane przez mocne, grube łodygi.

Tym, co naprawdę odróżnia ruderalis, jest jego cykl kwitnienia, który jest indukowany zgodnie z jego dojrzałością, zamiast aktywowany przez fotoperiod jak odmiany indica i sativa. Nowoczesne hybrydy ruderalis zwykle zaczynają kwitnąć między 21 a 30 dniem po posadzeniu nasion, niezależnie od cyklu światła. Właśnie dlatego większość hybryd ruderalis jest przypisywana jako szczepy "automatycznie kwitnące".

Efekty Ruderalis

Skutki samej marihuany są ograniczone do minimum dzięki naturalnie niskim stężeniom THC. Jednak stabilność i krótki cykl życia sprawiają, że ruderalis jest wszechstronny i atrakcyjny dla hodowców, którzy chcą czerpać korzyści z cech autoflowering. Geny Ruderalis oferują hodowcom możliwość tworzenia automatycznie kwitnącej hybrydy o zaawansowanym profilu działania i smaku od swojego partnera genetycznego.

TanieSianie Komentarze (2)

Merc
9 listopada 2018

Taka troche drugorzędna odmiana ale fajne krzyżówki wychodzą z nią :P

Indoor
9 listopada 2018

Polecam do inndora wszystkie odmiany krzyżowane z ruderalis, mała i wytrzymałe rośliny, nawet jak warunki spierdolą to przetrzyma to

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl